II Bieg dla Zwycięzców

Pobiegnij i Wesprzyj Dzieci Prześladowanego Kościoła

Bieg dla zwycięzców 2018

Pozostało niewiele czasu na poprawienie kondycji: Bieg już 13 października! Start 11:00

Bieg dla zwycięzców

W tym roku już po raz drugi mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w Biegu Dla Zwycięzców! Jeśli czujesz w sobie ducha zwycięstwa lub jeszcze go właśnie nie czujesz, to ten bieg jest dla Ciebie! W poprzedniej edycji naszym głównym celem było zebranie pieniędzy na pomoc poszkodowanym dzieciom, które cierpią z powodu wojny między kartelami narkotykowymi w Kolumbii (strona projektu). Udało nam się uzbierać blisko 7000 zł i tę kwotę Open Doors w całości przeznaczyła na wskazany projekt.

Bieg dla zwycięzców

W tym roku idziemy krok dalej i nie skupiamy się na jednym projekcie, ale chcemy wspomóc dzieci na całym świecie! Każdego dnia w wyniku prześladowania za wiarę młodzi Chrześcijanie doświadczają ludzkiej nienawiści, w obliczu której są bezsilni. To nie są problemy, jakie powinny wkraczać w niewinny świat najmłodszych: brak bezpiecznego schronienia, rozłąka z rodzicami, odtrącenie przez lokalną społeczność. Dlatego też zebrane podczas biegu fundusze w całości zostaną przeznaczone na działania Open Doors wśród dzieci na całym świecie.

Dlaczego pragniemy dla nich pobiec?

Nasze wsparcie ma być dla najmłodszych nie tylko możliwością uczestniczenia w zajęciach szkolnych, drukowaną Biblią w ojczystym języku, czy dachem nad głową - pragniemy przesłać im też za pomocą tych funduszy coś więcej: świadomość, że tu, na końcu świata (zdajesz sobie sprawę, że dla dzieci z Nepalu właśnie tym jest Bielsko...?) są ludzie, którym nie jest obojętny ich los.

Możemy sprawić, że dzieci w odległych krajach doświadczą chwili wytchnienia od przerażającej codzienności - czy to przez ciepły koc, czy lekcję matematyki w bezpiecznej szkole będą mogły zaznać ludzkiej życzliwości, która jest zaprzeczeniem rzeczywistości, w której są zmuszani żyć. 

Pragniemy im przesłać dobro - tak po prostu, przyłączysz się? Jeśli przyjmujesz wyzwanie (możesz je zrealizować poprzez bieg, ale też spacer, trucht czy nordic walking…) to czekamy na Twoje zgłoszenie  

 

Wypełnij Formularz

 

Przed dokonaniem zgłoszenia koniecznie zapoznaj się z zasadami biegu!

 

Plan Biegu

Wydawanie numerów startowych rozpocznie się 13 października o 9.30 – czekamy na Ciebie w biurze zawodów
przy ul. Smolnej 19 przy budynku Kościoła Wolnych Chrześcijan koło Lotniska Aleksandrowice.

Poniżej mapka z dokładną lokalizacją biura:

 

mapka

   

   

  O 11.00 rusza dziecięca edycja Biegu, po której zapraszamy najmłodszych na interesujące zajęcia integracyjne i sportowe na Lotnisku. W samo południe rozpoczniemy rozgrzewkę, by zaraz po niej ruszyć do boju o cenne Impulsy! Podsumowanie zmagań odbędzie się o 13.30 w biurze zawodów.

  Poniżej skrócony plan Biegu:

  • 9.30 – 10.30  wydawanie numerów startowych
  • 11.00            bieg dla dzieci według kategorii wiekowych
  • 12.00            przywitanie i rozgrzewka
  • 12.30            główny bieg
  • 13.30            uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród

   

   

   

  Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.