Petycje

"Pamiętajcie o uwięzionych, jakbyście byli sami uwięzieni, i o tych, co cierpią, bo i sami jesteście w ciele." - Hbr 13:3
Wystosuj petycję

Wystosuj petycję

Obok modlitwy uciskani chrześcijanie proszą nas o to, aby mówić na całym świecie o ich sytuacji. Reżimy zazwyczaj unikają podawania do wiadomości publicznej faktu uciskania i prześladowania chrześcijan w swoich krajach. Zwrócenie uwagi międzynarodowej opinii publicznej może doprowadzić do tego, że rządy w prześladowanych krajach poddadzą się naciskom, aby nie utracić „twarzy“.

Znaki solidarności

Każdy podpis jest znakiem żywej jedności. Pokażcie rządom tych krajów, w których prześladowani są chrześcijanie oraz polskim politykom, że troszczycie się o innych chrześcijan. Zaangażujecie się we własnym imieniu na rzecz prześladowanych i więzionych chrześcijan. Dla dotkniętych prześladowaniami wielkim wsparciem jest sama świadomość tego, że ktoś się za nimi ujmuje i że nie zostali zapomniani.

 
Co dają petycje?

Co dają petycje?

Twój podpis może wiele zmienić. Nic nie ryzykujesz, nic Cię to nie kosztuje a dla kogoś może być przepustką do wolności. Zapoznaj się z tym czym są i co dają petycje i składanie pod nimi podpisów.

 

Petycje 
Petycja- Syria

Petycja- Syria

"Jeśli chrześcijanie opuszczą Syrię, to Syria dozna duchowego spustoszenia", mówi Hanna, chrześcijanka z Syrii. Sytuacja chrześcijan w Syrii jest pomijana w mediach i pośród polityków, mimo, że 8% ludności tego kraju stanowią chrześcijanie. W wojnie domowej ci wierzący są między przysłowiowym „młotem a kowadłem”. Z tego powodu Open Doors rozpoczyna akcję z petycją. Mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć tyle podpisów, aby nakłonić polityków do działania. Złóż swój podpis pod petycją. Zachęć do tego innych.

Więcej