Petycje

"Pamiętajcie o uwięzionych, jakbyście byli sami uwięzieni, i o tych, co cierpią, bo i sami jesteście w ciele." - Hbr 13:3
Wystosuj petycję

Wystosuj petycję

Obok modlitwy uciskani chrześcijanie proszą nas o to, aby mówić na całym świecie o ich sytuacji. Reżimy zazwyczaj unikają podawania do wiadomości publicznej faktu uciskania i prześladowania chrześcijan w swoich krajach. Zwrócenie uwagi międzynarodowej opinii publicznej może doprowadzić do tego, że rządy w prześladowanych krajach poddadzą się naciskom, aby nie utracić „twarzy“.

Znaki solidarności

Każdy podpis jest znakiem żywej jedności. Pokażcie rządom tych krajów, w których prześladowani są chrześcijanie oraz polskim politykom, że troszczycie się o innych chrześcijan. Zaangażujecie się we własnym imieniu na rzecz prześladowanych i więzionych chrześcijan. Dla dotkniętych prześladowaniami wielkim wsparciem jest sama świadomość tego, że ktoś się za nimi ujmuje i że nie zostali zapomniani.

 
Co dają petycje?

Co dają petycje?

Twój podpis może wiele zmienić. Nic nie ryzykujesz, nic Cię to nie kosztuje a dla kogoś może być przepustką do wolności. Zapoznaj się z tym czym są i co dają petycje i składanie pod nimi podpisów.

 

Petycje 
Petycja- Syria

Petycja- Syria

Po przeprowadzonej petycji dla Syrii Open Doors przygotowało kolejną dla chrześcijan z Syrii oraz Iraku. Zmieniła się przede wszystkim sytuacja w Iraku. Coraz więcej terenów uwolniło się spod okupacji Państwa Islamskiego, ale wymiar zniszczeń jest ogromny. Jednak pomimo wszystkich trudności i prześladowań, które przeżyli, wielu chrześcijan chce pozostać w swojej ojczyźnie, aby być tam światłem i solą. Jednak, aby było to możliwe, jest konieczna zmiana. Prosimy ONZ o pilne działanie na rzecz ochrony chrześcijan i ich praw.

Więcej