Petycja w sprawie Syrii

Wykorzystaj swój czas teraz- wydrukuj formularz, wpisz swoje dane, przekaż innym!

To co w marcu 2011 r. rozpoczęło się krzykiem o wolność, rozwinęło się do krwawej i nieobliczalnej wojny. Chrześcijanie są tymi, którzy cierpią w tym ziemskim piekle najbardziej, znajdują się na wszystkich frontach, ponieważ w czasie wojny nie opowiedzieli się ani po stronie rządu, ani po stronie islamskich rebeliantów. Wielu z nich stało się uchodźcami. Ich sytuacja nie jest prezentowana w mediach, chociaż około 8% Syryjczyków to chrześcijanie.
Grozi im masowe wypędzenie z rodzinnego kraju, w którym zaraz po Egipcie żyje największa liczba chrześcijan, spośród wszystkich krajów znajdujących się w tym regionie.

Z tego powodu Open Doors rozpoczyna akcję z petycją. Mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć tyle podpisów, aby nakłonić polityków do działania. Open Doors  przekaże podpisy do krajowych rządów, Unii Europejskiej oraz ONZ. W ten sposób chcemy dodać siły naszym prześladowanym braciom i siostrom w wierze i pokazać im, że nie zapomnieliśmy o nich.

Petycja S.

 

Za pomocą petycji, interesy syryjskich chrześcijan ujrzą światło dzienne. Wielu ludzi usłyszy o ich sytuacji po raz pierwszy. Tylko wtedy, kiedy decydenci zostaną poinformowani, mogą wówczas stać się aktywni. Im więcej ludzi podpisze petycję, tym więcej zainteresowania otrzymają prześladowani z całego świata.

Petycja do pobrania i podpisania

Jeżeli zechcielibyście, aby jak najwięcej ludzi podpisało petycję, możecie pobrać dokument w formie PDF i wydrukować go. Zbierzcie podpisy wśród swoich rodzin, przyjaciół, znajomych i wyślijcie do nas. Wasze dane będę wykorzystane tylko w celu związanym z petycją.

Pobierz  

Dziękujemy, że angażujecie się w sprawę dotyczącą prześladowanych chrześcijan!