Wesprzyj finansowo 
 
 

Daj się zainspirować

Zaangażuj się w niesienie pomocy prześladowanym chrześcijanom! Możliwości są przeróżne. Każda modlitwa dla Boga ma sens. Każdy list do wdowy i jej dzieci pokazuje, że myślisz o nich. Każda ofiara pieniężna jest konkretną pomocą w realizacji projektów pomocy. Możesz rozpocząć własną akcję pomocy! Możesz zachęcić do tego rodzinę, przyjaciół, kolegów czy swój kościół, grupę młodzieżową czy szkółkę niedzielną. Czy zorganizujesz grupę modlitewną, koncert, akcję pieczenia i sprzedawania ciasta w swoim kościele, akcję pisania kartek do prześladowanych, czy może coś jeszcze zupełnie innego... istnieje wiele możliwości twórczych, które jednocześnie zaowocują w konkretną pomoc uciskanemu Kościołowi. Daj nam o tym znać. Przeczytaj o niektórych akcjach i daj się zainspirować.

 • Kartki

  Dziecięce inspiracje

  Pomysł zrobienia kartek i zebrania w ten sposób większej ilości pieniędzy na Dom Schronienia dla dzieci "El Hogar" w Kolumbii narodził się podczas pewnej niedzieli – mówi Estera.

  Czytaj więcej 
 • Klub Odkrywców w Świnoujściu- 2012

  Czas wakacji

  Wszystko to uświadomiło nam obfitość kraju w jakim żyjemy oraz jak wiele nam jeszcze trzeba do bycia blisko Boga, a jednocześnie otworzyły gest współczucia, wstawiennictwa i ofiarności. Obyśmy w tym wytrwali i nie zaniechali tego.

  Czytaj więcej 
 • Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Chrzanowie- prelekcja

  Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

  Chrześcijaństwo to coś więcej niż tradycja, to prawdziwe miłowanie Chrystusa. Dlatego też Chrzanowskie Stowarzyszenie „Do Źródła” postanowiło zorganizować Tydzień Kultury Chrześcijańskiej "Effatha".

  Czytaj więcej 
 • I Wielka Akcja Mazurkowa w Poznaniu

  I Wielka Akcja Mazurkowa

  Po spotkaniu z panią z Open Doors, w pamięci najbardziej mi utkwiło to, że dzieci tak bardzo chcą mówić o Bogu,że chcą czytać Biblię i się modlić a nie mogą tego robić otwarcie, tak jak my.

  Czytaj więcej 
 • Akcja Wielkanocna w Zielonej Górze

  Akcja Wielkanocna

  Dzieci ze szkółki niedzielnej z Zielonej Górze od ponad roku modlą się o swoich rówieśników z Kolumbii – kraju, gdzie dzieci i młodzież z rodzin chrześcijańskich cierpi za wierność Ewangelii swoich rodziców, a także ich własną.

  Czytaj więcej 
 • Biblie dla dzieci

  Świadectwo Zosi

  Na tę wiadomość mała Zosia powiedziała im: "Nie, kupcie mi jeden, ale tańszy prezent a resztę pieniędzy dajcie na Biblie dla dzieci z Egiptu".

  Czytaj więcej 
 • Kartki z Głogowa

  Miłość w praktyce

  Stanęliśmy wszyscy razem, złapaliśmy się za ręce i pomodliliśmy o wdowę Aidę Sanchez, jej dzieci i wszystkich mieszkających w Kolumbii, którzy muszą się zmierzyć z prześladowaniami. Ku mojemu zaskoczeniu modlitwy nie były nakierowane na to, żeby takich doświadczeń nie było.

  Czytaj więcej 
 • Duchowy GPS 3

  Wierni w modlitwie

  Naszym marzeniem, jako zespołu Open Doors Polska, jest by w wielu innych chrześcijańskich społecznościach miały miejsce takie regularne spotkania modlitewne.
  Dzięki Waszym modlitwom nasza służba i niesienie pomocy w krajach prześladowań jest możliwe! Dzięki Waszym modlitwom prześladowany Kościół we wrogich miejscach nadal trwa!

  Czytaj więcej 
 • Frau mit Bibel in der Hand

  Dom Modlitwy Warszawa 24 – regularna modlitwa za prześladowanych chrześcijan

  Są miejsca, gdzie modlitwa za prześladowany Kościół odbywa się regularnie już od kilku lat. Są ludzie, którzy wiernie wstawiają się ze swoich uciskanych Braci i Siostry. Niech ta informacja będzie zachętą i inspiracją do modlitwy.

  Czytaj więcej 
 • Duchowy GPS

  DUCHOWY GPS – Czego możemy nauczyć się od prześladowanego kościoła

  „Przeto i my, mając około siebie tak wielki obłok świadków, złożywszy z siebie wszelki ciężar i grzech, który nas usidla, biegnijmy wytrwale w wyścigu, który jest przed nami...." Hebr. 12:1

  Czytaj więcej