Bądź poinformowany

"Jezus odpowiedział: Co niemożliwe jest u ludzi, możliwe jest u Boga" (Łk 18:27)
Północno-koreaska kobieta za kratami

Z świadomości wyrasta działanie

Krwawe zamachy na chrześcijan często kończą się dużą liczbą ofiar śmiertelnych, zniszczeniami kościołów i domów chrześcijan. Co dzień w prawie pięćdziesięciu krajach świata mężczyźni, kobiety i dzieci cierpią prześladowanie tylko dlatego, że wierzą w Jezusa Chrystusa. Potrzebują naszego głosu, który będzie się za nimi wstawiał.

Open Doors chce być tym głosem i na wszelkie sposoby informować o cierpieniu naszych braci i sióstr, jak również o ich odważnym przyznawaniu się do Chrystusa i nie gasnącej nadziei. Dostarczane przez nas informacje pomogą Wam modlić się w konkretnych sprawach i pomagać konkretnym osobom.

 
Aktualne wiadomości

Aktualne wiadomości

Każdego dnia chrześcijanie w wielu krajach są więzieni, dyskryminowani, torturowani a nawet zabijani z powodu swojej wiary. Tu znajdziesz aktualne wiadomości o prześladowaniach chrześcijan.

Aktualne wiadomości 
Mapa świata

Światowy Indeks Prześladowań

Open Doors każdego roku sporządza listę 50 krajów, w których chrześcijanie ze względu na wiarę są prześladowani najmocniej.

Czytaj dalej 
Magazyn

Magazyn

Poprzez informacje z różnych krajów, świadectwa intencje modlitewne z naszego magazynu będziecie w kontakcie z prześladowanymi chrześcijanami.

Zamów magazyn 
Wiadomości

Email informacyjny

Raz w tygodniu wysyłamy emaila z aktualnymi intencjami do modlitwy i wiadomościami o prześladowanym Kościele.

Zapisz się