Wesprzyj finansowo 
 
Północnokoreański mężczyzna modli się

Módl się

modlitwa

Modlitwa jest największym wsparciem dla prześladowanych chrześcijan

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie. Modlitwa jest również najważniejsza w naszej służbie. Jako członkowie wspólnoty Jezusa Chrystusa na całym świecie przyczyniacie się do dodawania odwagi i wspierania prześladowanych chrześcijan. Aktualne intencje modlitewne znajdziecie w naszym magazynie i mailach informacyjnych.

 
Magazyn

Magazyn

Poprzez informacje z różnych krajów, świadectwa intencje modlitewne z naszego magazynu będziecie w kontakcie z prześladowanymi chrześcijanami.

Zamów magazyn 
Kampania modlitewna za Koreę Płn.

Modlitwa za Koreę Płn.

Korea Północna zalicza się do krajów, gdzie chrześcijanie doświadczają najcięższych prześladowań. Szacuje się, że ok. 70000 tys. chrześcijan znajduje się w obozach pracy. Koreańscy chrześcijanie potrzebują naszego wsparcia modlitewnego.

 

Czytaj dalej 
Wiadomości

Email informacyjny

Raz w tygodniu wysyłamy emaila z aktualnymi intencjami do modlitwy i wiadomościami o prześladowanym Kościele.

Zapisz się 
modlący się mężczyzna

Modlitwa za Syrię

Terror, przemoc, strach i niepewność. To słowa, które precyzyjnie określają aktualną sytuację chrześcijan. Open Doors podejmuje modlitwę za Syryjczyków i zachęca wszystkich chrześcijan do tego działania.

 

Czytaj dalej