Wesprzyj finansowo 
 

Międzynarodowy Dzień Modlitwy

Módlmy się za Erytreę i Jemen!

W dniu 12 listopada 2017 roku miliony chrześcijan różnych denominacji z całego świata będą jednoczyć się w modlitwie i stawać w obronie swoich prześladowanych braci i sióstr przed tronem Bożym. W zeszłym roku, tylko w Polsce, kilkaset grup, społeczności zamówiło nasze materiały i wzięło udział w Międzynarodowym Dniu Modlitwy za Prześladowany Kościół.

W tym roku skupimy się na sytuacji chrześcijan w Erytrei i Jemenie. Zaplanuj już teraz specjalny czas na spotkanie modlitewne w swojej społeczności czy grupie! Poprzez formularz możesz już teraz zamówić nasz pakiet materiałów przygotowanych specjalnie na to wydarzenie:

Zamów materiały 
 
Jemen- opis kraju

Jemen- opis kraju

Jemen jest pogrążony w wyniszczającej wojnie pomiędzy muzułmańskimi sektami oraz plemionami, między którymi istnieje wiele podziałów. Arabia Saudyjska bombarduje Jemen z powietrza, niszcząc przy tym domy mieszkalne, infrastrukturę, szpitale oraz cenne zabytki światowego dziedzictwa. Sunnickie ugrupowania ekstremistyczne walczą, by zająć jak największe terytorium i wprowadzić tam swoje zasady.

Czytaj dalej 
Erytrea- opis kraju

Erytrea- opis kraju

Nazwana „Koreą Północną Afryki” Erytrea znajduje się pośród krajów z największymi ograniczeniami wolności religijnej, wolności prasy oraz łamiących prawa człowieka. Reżim erytrejski jest absolutnie autorytarny i nietolerancyjny wobec jakichkolwiek form niezarejestrowanych organizacji, odmiennych poglądów, czy swobodnego wyrażania opinii.

Czytaj dalej 
Pytania dotyczące Dnia Modlitwy

Pytania dotyczące Dnia Modlitwy

Czym jest taki czas modlitwy w praktyce? Mogę pokazywać wszystkim klipy filmowe? Czy modlitwa coś zmienia? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące Dnia Modlitwy za Prześladowany Kościół można znaleźć tutaj ...

Dalej