Książki

Informujące, inspirujące, poruszające
Książki

Ksiażki

Zapraszamy do zamawiania książek i tym samym wspierania naszych działań!

 
Książka "Obłok Świadków"

Książka "Obłok Świadków"

Donata Maliszak

Opowiadania inspirowane autentycznymi wydarzeniami z życia prześladowanego Kościoła. Nie są to historie odległe, ale mające miejsce tu i teraz. Warto  zajrzeć do książki, by zobaczyć z czym zmagają się dzisiaj ci, którzy nie cofają się w obliczu największych życiowych prób.

Cena: 20 zł , 208 str. , wyd. Pojednanie

Zamówienie 
Książka "Prześladowani za wiarę"

Książka "Prześladowani za wiarę"

Brat Andrew/ Al Jensen

Poznaj świat, w którym z powodu wiary w Chrystusa będziesz dyskryminowany przez społeczność, wygnanych przez rodzinę. Świat, gdzie podczas jednej nocy możesz stracić wszystko: dorobek życia, bliskich. Wyobraź sobie świat, gdzie prześladowania są na porządku dziennym, a idąc za Jezusem musisz zapłacić wysoką cenę.

Zwiastun

Cena: 34zł, 355 str., wyd. Kefas  

Zamówienie 
Książka "Szaleństwo Boga"

Książka "Szaleństwo Boga"

Nik Ripken/ Gregg Lewis

Jak wiara może przetrwać, a nawet rozkwitać, tam, gdzie panują mroki grzechu, rozpaczy i beznadziei? Dołącz do Nika, gdy opowiada, jak uczył się od prześladowanych wierzących naśladować Jezusa, kochać Jezusa mimo utraty bliskich, rzeczywistości wojny dokoła siebie, niszczenia pracy, do której był powołanym. 

Cena: 28 zł , 365 str. , wyd. Pojednanie

Zamówienie 
Książka "Ucieczka z Korei Północnej"

Książka "Ucieczka z Korei Północnej"

Paul Estabrooks 

Książka przedstawia prawdziwe wydarzenia, pozwalające nam zajrzeć za współczesne mury „Zamkniętego Królestwa”. Życie bohaterów pomoże ci zrozumieć, dlaczego tak wielu spośród dwudziestu czterech milionów mieszkańców Korei Płn. rozpaczliwie poszukuje jedzenia, miłości i życia.

16 zł, 152 str., wyd. Pojednanie 

Zamówienie 
Książka "Boży Przemytnik"

Książka "Boży Przemytnik"

Brat Andrew 

To pasjonująca autobiografia człowieka nazywanego Brat Andrew, założyciela Open Doors. Jako przemytnik Biblii dostarczał on Słowo Boże do krajów komunistycznych. Z narażeniem życia służył Bogu i ludziom niosąc przesłanie Ewangelii. Międzynarodowy bestseller tłumaczony na ponad 20 języków.

Cena: 25,90 zł , 250 str. , wyd. Vocatio

Zamówienie 
Książka "Siły Światłości"

Książka "Siły Światłości"

Brat Andrew/Al Jenssen

Tych historii nie usłyszysz w wieczornych wiadomościach. W samym środku nieustannych debat, protestów, zamieszek, samobójczych ataków jeden człowiek dokonuje wielkich zmian. Brat Andrew odwiedzając miejsca konfliktu dociera do przywódców lokalnych Kościołów i zachęca ich, by nie uciekali przed falą przemocy, ale umacniali swoje wspólnoty i służyli w świecie terroru, przemocy i zła.

38 zł, 400 str., wyd. Vocatio  

Zamówienie 
Pakiet Bożego Wojownika

Pakiet Bożego Wojownika

Donata Maliszak/Małgorzata Borecka

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy specjalny program o nazwie: Pakiet Bożego Wojownika.
Zestaw składa się z książki Obłok Świadków, zeszytu dla prowadzących zajęcia oraz płyty CD, na której znajdują się: scenariusze zajęć, wskazówki dla prowadzących, kreatywne dodatki do zajęć itp.

Nowa cena pakietu 34 zł

Zamówienie 
Książka "Noc miliona cudów"

Książka "Noc miliona cudów"

Paul Estrabrooks

Z popiołów śmierci i zniszczenia w okresie chińskiej rewolucji kulturowej powstaje oczyszczony, odnowiony i szybko wzrastający Kościół, który wysyła pilną prośbę o milion chińskich Biblii. Odpowiada na nią zespół zwyczajnych ludzi z silną wiarą w niezwykłego, dokonującego cudów Boga.

Cena: 28 zł, 308 str., wyd. Pojednanie

Zamówienie 
Książka "Dzień po dniu z prześladowanym Kościołem"

Książka "Dzień po dniu..."

Jan Pit

Rozważania biblijne na każdy dzień. Jej autorami są ludzie, którzy wiedzą, co to znaczy cierpieć dla Jezusa. Wielu z nich było prześladowanych czy więzionych. Lecz nie jest to książka o cierpieniu. Wprost przeciwnie: ona tryska radością. Autorzy nie piszą o swoim cierpieniu lecz o Bogu, który jest ratunkiem.

Cena: 28 zł , 398 str. , wyd. Pojednanie

Zamówienie