Open Doors

Open Doors

"Znam twoje czyny. Oto postawiłem jako dar przed tobą drzwi otwarte, których nikt nie może zamknąć (...)" Ap 3,8
Otwarte drzwi

W służbie prześladowanym chrześcijanom na całym świecie

Każdy prześladowany chrześcijanin powinien wiedzieć, że jest przynajmniej jeden inny wierzący, który stoi za nim modląc się i wspierając go.

Od momentu założenia Open Doors przez „Brata Andrzeja” ("Brother Andrew"), a to już ponad 50 lat, to właśnie jest naszą wizją i naszym powołaniem.

Poprzez nasze projekty chcemy wspierać i zachęcać cierpiących chrześcijan do tego, aby mimo prześladowań żyli w wierze chrześcijańskiej, wzmacniali swoje społeczności i głosili Ewangelię nawet we wrogim im otoczeniu. Pomagamy wszystkim chrześcijańskim Kościołom, każdego wyznania.

Projekty 
 
Brat Andrew przy swoim Volkswagenie Garbusie

Początek - Jak to wszystko się zaczęło

Przed ponad 50 latami rozpoczęły się podróże pewnego Holendra za Żelazną Kurtynę, by nieść wsparcie chrześcijanom z krajów komunistycznych. Ze służby jednego człowieka rozwinęła się międzynarodowa organizacja.

Czytaj Dalej 
Open Doors

Historia - kalendarium ważniejszych wydarzeń

Przez dziesięciolecia, Open Doors wspiera chrześcijan na świecie przez wzywanie do modlitwy i praktyczną pomoc. Pomoc jest zorientowana zawsze na miejscowe potrzeby i planowana wspólnie z miejscowymi chrześcijanami. Oto przegląd najważniejszych wydarzeń z historii Open Doors.

Czytaj Dalej