Wesprzyj finansowo 
 

Nasze Działania

Kilka przykładów naszej służby.
Nigeryjska dziewczynka czyta swoją nową Biblię

Wspólnie z prześladowanymi chrześcijanami

Pomoc zorientowana na potrzeby

Bardzo ważnym celem naszej służby jest pomoc zorientowana na zaspokojenie konkretnych potrzeb uciśnionych chrześcijan i wspólnot. Dlatego współpracujemy ściśle z lokalnymi koordynatorami, lokalnymi Kościołami i organizacjami. W ten sposób dowiadujemy się najlepiej jaka pomoc jest najbardziej potrzebna.

 
Seminarium traumy w Indiach

Wsparcie samopomocy

Kiedy jakiś chrześcijanin zostaje zabity lub uwięziony, również jego rodzina odczuwa brak zaopatrzenia. W projektach "Wsparcie samopomocy" pomagamy prześladowanych chrześcijanom w rozwinięciu własnych źródeł utrzymania.

Czytaj dalej 
Chiński chrześcijanin czyta Biblię

Dostawy chrześcijańskiej literatury

W wielu krajach druk i dystrybucja Biblii jest zabroniona. Dostarczając Biblie, materiały do jej studiowania i innego rodzaju media wspieramy prześladowanych chrześcijan.

Czytaj dalej 
Ręce trzymające Biblię

Szkolenia i seminaria

Teologicznie wykształceni duchowni mogą wspierać Kościoły nawet pośród opresji. Specjalne seminarie pomagają chrześcijanom przygotować się na prześladowania.

Czytaj dalej 
Człowiek ze złożonymi rękami

Służba informacyjna

Tylko będąc poinformowanym można skutecznie pomagać. Przez szeroko rozwiniętą służbę informacyjną chcemy poruszyć chrześcijan na całym świecie by modlili się i wspierali uciśnionych braci na całym świecie.

Czytaj dalej