Wesprzyj finansowo 
 
 

2017.03: Iść za Jezusem mimo trudności

Większość indonezyjskich chrześcijan nawróconych z islamu pochodzi z prostych społeczności, czego przykładem jest Bagus – zbieracz śmieci. Do prześladowań, które spotykają ich jako „odstępców” od islamu, dochodzą codzienne zmartwienia i walka o przeżycie. Wierzący przeżywają więc podwójny ucisk i potrzebują dużo siły oraz wytrwałości, by trzymać się wiernie swojej nowej wiary. Prosimy, wesprzyjcie ich swoją modlitwą!

Projekt 17-03

Oprócz projektów samopomocowych, które pomagają chrześcijanom finansować ich podstawowe potrzeby, Open Doors prowadzi kursy uczniostwa dla byłych wyznawców islamu, którzy dopiero zaczynają drogę z Jezusem. Celem kursów jest umożliwienie im wzrostu w wierze oraz nauczenie, jak naśladować Chrystusa, mimo napotykanych trudności. Wasze wsparcie umożliwia organizowanie kolejnych szkoleń, które umacniają młodą wspólnotę indonezyjskich chrześcijan nawróconych z islamu. Serdecznie dziękujemy za Wasz wkład w tę służbę!

Ogromnie dziękujemy!

Bardzo prosimy by przy dokonywaniu wpłaty w tytule dopisać: "1703-ID-TJ".

UWAGA: Jeśli projekt ten, zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

Wsparcie