Wesprzyj finansowo 
 
 

2017.09: Chrześcijanie w Iraku i Syrii: NOWA NADZIEJA

Od czasu rozpoczęcia walk w Syrii oraz Iraku Open Doors wspiera tamtejsze kościoły różnorodnymi projektami pomocy. Dzięki licznym darczyńcom z Polski, Niemiec i innych zachodnich krajów mogliśmy zapewnić przeżycie dziesiątkom tysięcy chrześcijan oraz duchowo wzmocnić ich kościoły.

17.09Po tym jak IS zostało wyparte z Doliny Niniwy pragniemy razem z Wami w ciągu nadchodzących dwóch lat umożliwić powrót do ojczyzny 2000 rodzin chrześcijańskich. W Syrii w ciągu kolejnych trzech lat ma powstać 60 centrów nadziei, w których chrześcijanie otrzymają praktyczną i duchową pomoc, dzięki czemu będą w stanie docierać z Bożą miłością do potrzebujących.

Możecie przyczynić się do przeprowadzenia tego projektu, dzięki któremu chrześcijanie w Iraku i Syrii otrzymają nowe perspektywy na przyszłość w swojej ojczyźnie! Kościół będzie wzmocniony i zachęcony, by być solą i światłem w swoim otoczeniu. Ogromnie dziękujemy, że wstawiacie się po ich stronie!

Bardzo prosimy by przy dokonywaniu wpłaty w tytule dopisać: "Nadzieja Irak/Syria".

UWAGA: Jeśli projekt ten, zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

Wsparcie