Zostań ambasadorem prześladowanych chrześcijan

Zostań ambasadorem

Przekaż innym!

Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy ze skali prześladowań chrześcijan na całym świecie. Chrześcijanie często też nie mogą uwierzyć, jak bardzo ich bracia i siostry w wierze są wykluczani i w jak wielkim zagrożeniu żyją.

Jesteśmy powołani do bycia ambasadorami. Chrześcijanie, którzy są prześladowani ze swoją wiarę, często opowiadają, jak czuli się niesieni przez modlitwy chrześcijan z całego świata i proszą o dalsze modlitwy. Możesz pomóc informować o sytuacji uciskany chrześcijan - w rodzinie, w kręgu znajomych, w społeczności lub w pracy. Poruszaj ten temat, informując innych i motywując ich do stawania po stronie prześladowanych chrześcijan!

Chcielibyśmy pokazać Wam jakie są możliwości ku temu, aby sytuacja naszego rodzeństwa była znana. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalny „pakiet ambasadora“, który może być pomocny w informowaniu i zachęceniu do modlitwy chrześcijan w Twoim kościele. Choć modlić się za uciskanych chrześcijan możecie w każdym czasie, nawet bez specjalnych materiałów.
Zostań ambasadorem prześladowanego Kościoła!

Badz poinformowanySkorzystaj z bezpłatnych informacji
Różne materiały Open Doors z poruszającymi świadectwami  wiary oraz aktualnymi informacjami z prześladowanego Kościoła można zamówić zupełnie bezpłatnie. Informuj siebie i innych dzieląc się materiałami informacyjnymi w swojej społeczności!

Bezpłatne materiały

 

 

Botschafter VeranstaltungSpotkania Open Doors
Zaproś prelegenta Open Doors na prelekcję lub kazanie. Nasi pracownicy chętnie przyjadą do Twojej społeczności, grupy domowej lub grupy młodzieżowej!

Zaproś prelegenta

 

 

 

Botschafter WebsiteUdostępniaj stronę internetową
Podczas przeglądania naszej witryny można polecić konkretną treść znajomym lub przyjaciołom za pośrednictwem jednego kliknięcia. Wystarczy kliknąć przycisk "Udostępnij przez e-mail" w lewym dolnym rogu każdej strony.

 

 

 

ModlitwaZałóż grupę modlitewną
Wykorzystaj wszystkie informacje, by przede wszystkim dać prześladowanym to o co najbardziej nas proszą- modlitwę. Zachęć ludzi z Twojego otoczenia, by razem z Tobą stworzyli grupę modlitewną za prześladowany Kościół.

Załóż grupę modlitewną

 

 

Botschafter Social MediaMedia społecznościowe
Śledź nasze konta Open Doors w mediach społecznościowych i zawsze informuj o prześladowanym Kościele! Jeśli coś szczególnie Cię poruszyło - podziel się tym z przyjaciółmi i zachęć innych do modlitwy za nasze prześladowane rodzeństwo!

Odwiedź Open Doors na:     Botschafter Facebook  Botschafter Twitter  Botschafter Instagram  Botschafter Youtube

 

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.