Modlitwa za Koreę Płn.

Modlitwa za Koreę Płn.

Kampania modlitewna za Koreę Płn.

Pierwsza kampania modlitewna Open Doors za Koreę Płn. trwała od 2005 do 2007 r. W 2010 r. usłyszeliśmy, jak wielu chrześcijan w Korei Północnej rozpoczęło swój własny łańcuch modlitewny za swój kraj. Natychmiast chcieliśmy wesprzeć ich ponownie w modlitwie i modlić się z nimi o zmianę oblicza ich ojczyzny. To spowodowało, że kampania modlitewna została ponownie zainicjowana. Od tego czasu na całym świecie modli się tysiące chrześcijan za braci z Korei Płn.

Działaj i modlić się regularnie za nasze prześladowane rodzeństwo w Korei Północnej. Aby być na bieżąco informowanym o sytuacji prześladowanych chrześcijan, po przyłączeniu się do kampanii modlitewnej otrzymasz aktualny numer naszego bezpłatnego miesięcznika wraz z kalendarzem modlitw, jak również cztery razy w roku biuletyn informacyjny ze świadectwami i najnowszymi informacjami z Korei Północnej. Wiemy, że wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego, dlatego nie przestajemy zachęcać do modlitwy.

 

Zarejestruj się

 

Sytuacja w Korei Północnej

Pomoc kościołowi w podziemiu

Szacuje się, że Kościół w Korei Płn. to około 300 tyś ludzi. Chrześcijanie ci nie mogą czytać Bożego Słowa, modlić się. Mówienie o...

Modlitwa za Koreę Północną: Kraj i reżim

Rząd Korei Północnej żąda, aby założyciel państwa Kim Ir Sen był czczony jako "wieczne słońce", a jego syn Kim Dzong Il jako "wybrany...

Modlitwa za Koreę Północną: Obóz pracy

Szacuje się, że w północnokoreańskich obozach pracy cierpi od 50 000 do 70 000 chrześcijan. Tam więźniowie są traktowani z...

Modlitwa za Koreę Północną: Przyszłość społeczeństwa

Już od najmłodszych lat zaczyna się państwowa indoktrynacja. Koreańczycy północni dorastają całkowicie odizolowani od świata...

Formularz rejestracji do kampanii modlitewnej za Koreę Płn.

Bezpłatny, miesięczny magazyn zawierający poruszające świadectwa oraz aktualne informacje z prześladowanego Kościoła. W magazynie znajduje się wyjmowalny Kalendarz Modlitw zawierający konkretne prośby modlitewne na każdy dzień. Kilka razy w roku prześlemy materiały poświęcone naszym braciom i siostrom w Korei Płn.

Magazyn i inne bezpłatne materiały
Dane osobowe
Adres
Dalsze informacje
Dowiedziałeś się poprzez:

Pola oznaczone gwiazdką* obowiązkowe.

Cykl "Oblicza Prześladowań"

Min-Haae z Korei Płn. opowiada o swoim spotkaniu z Bogiem.

Korea Północna

Korea Północna pozostaje na pierwszym miejscu ŚIP niezmiennie od czternastu lat, wykazując się bardzo wysokim poziomem nacisku we wszystkich obszarach życia, stosując dodatkowo wysoki poziom przemocy wobec mniejszości chrześcijańskiej.

W tym ciemnym miejscu działa Pan Jezus Chrystus. Pomimo strasznego ucisku Kościół żyje. Bohaterka filmu, młoda dziewczyna z Korei Północnej o imieniu Min-Haae opowiada o swoim spotkaniu z żywym Bogiem.

Informacje o kraju

Kraj wrogi chrześcijanom – Prześladowania w Korei Płn.

04:49 minut
Korea Północna

Korea Północna od dawna zajmuje pierwsze miejsce w Światowym Indeksie Prześladowań. Przedstawiciele reżimy uważają chrześcijan za wrogów państwa, dziesiątki tysięcy osób jest więzionych i torturowanych do śmierci w obozach pracy. Jednak Kościół Podziemny  w dalszym ciągu rośnie.

PROJEKT NA PAŹDZIERNIK 2018

Pomoc dla chrześcijan w Korei Płn.

Większość Koreańczyków jest pozbawiona podstawowych produktów potrzebnych do życia a codzienność jest walką o przetrwanie. Duża część populacji jest niedożywiona, a wiele dzieci jest słabo rozwiniętych. Dzięki modlitwom i wsparciu finansowemu wielu darczyńców, Open Doors ma możliwość dostarczenia podziemnej społeczności jedzenia, lekarstw i odzieży.

Zdjęcie: Kobieta pracująca na polu w Korei Płn.
Zdjęcie: Kobieta pracująca na polu w Korei Płn.

Nasze północnokoreańskie rodzeństwo wyraźnie dało do zrozumienia, że działająca w ukryciu społeczność pilnie potrzebuje pomocy. Dostawy żywności pokazały im również, że nie są sami w swojej ciężkiej duchowej walce, ale chrześcijanie tacy jak Ty stoją za nimi: »Fakt, że nas wspieracie dowodzi, że Bóg istnieje. Dzięki Wam wiemy, że On o nas nie zapomniał. On otworzył nam drzwi do kontaktu z wieloma osobami wspomagającymi nas z zagranicy «. Dziękujemy, jeśli poprzez swoją modlitwę czy pomoc finansową należysz do grona tych osób wspierających!

Służba Open Doors finansowana jest głównie z darowizn ofiarodawców. Dziękujemy bardzo za wsparcie finansowe, które umożliwiło realizację wielu projektów na rzecz chrześcijan z Korei Płn.!

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: „Projekt 10/2018“. 

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.