Pakiet Ambasadora

Pakiet Ambasadora

Wielu ludzi wiele niewiele o ogólnoświatowym prześladowaniu chrześcijan i ma w związku z tym różne pytania. Zostań ambasadorem naszych prześladowanych braci i sióstr, informuj o ich sytuacji, nie zgadzają się na niesprawiedliwość i łamanie praw człowieka, zachęcaj do działania!

Zależy nam, aby los prześladowanego Kościoła nie był nieznany lub obojętny chrześcijanom w Polsce, dlatego stworzyliśmy taki zbór informacji o nazwie "Pakiet Ambasadora". Zebrane materiały pomogą Wam przedstawić problem prześladowań w Waszej społeczności, grupie biblijnej, młodzieżowej czy podczas innych spotkań. Zachęcaj innych do modlitwy, o którą nieustannie proszą nas ciemiężeni bracia i siostry z krajów prześladowań.

Zostań ich ambasadorem!

Video: Czy Ty też będziesz bierny?

 

Nie bądź bierny

 

Video: Historia Open Doors i nasze działania

 

Historia Open Doors i nasze działania

 

 

Magazyn SIP

Magazyn Oblicza Prześladowań

W magazynie znajdują się poruszające świadectwa prześladowanych chrześcijan z całego świata. Zapoznanie się z nim może pomóc nam modlić się za konkretnych ludzi, sytuacji, problemy, kraje. W naszym miesięczniku za każdym razem znajduje się aktualny Kalendarz Modlitw z prośbami modlitewnymi rozpisanymi na każdy dzień miesiąca.

Pobierz Magazyn Oblicza Prześladowań

 

 

SIP- mapa

Mapa – Światowego Indeksu Prześladowań 2018

Przed modlitwą ta mapa może być wykorzystana do zwrócenia uwagi na kraje, w których ma miejsce największe prześladowanie chrześcijan. Być może Pan poruszy Wasze serce, aby modlić się za dany kraj lub region.

Pobierz mapę ŚIP 2018

 

 

 

 

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.