Prelegent

Open Doors jest międzywyznaniową chrześcijańską organizacją, która od 69 lat pomaga prześladowanym chrześcijanom w ponad 70 krajach na całym świecie oraz informuje o ich sytuacji w tzw. „wolnym świecie”. W celu wzmocnienia naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Prelegent w pełnym wymiarze czasu

(w woj. mazowieckim, podlaskim, lubelskim, podkarpackim, warmińsko-mazurskim)

Oferujemy:

Interesującą pracę w zaangażowanym i pełnym pasji, międzywyznaniowym zespole. Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia. Sposobność poznawania Kościoła, różnych jego aspektów i rytów, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja oraz prowadzenie prelekcji (około 100 rocznie) na temat sytuacji prześladowanych chrześcijan, których głównym celem jest pozyskiwanie partnerów zaangażowanych modlitewnie na rzecz prześladowanych chrześcijan
  • Organizowanie okazjonalnych spotkań z gośćmi z krajów prześladowań
  • Udział w konferencjach, rekolekcjach itp. (wsparcie stoisk, budowa i demontaż stanowisk)
  • Okazjonalne podróże do krajów prześladowań w celu poznania osobistych historii prześladowanych chrześcijan

Od kandydatów oczekujemy:

  • Autentycznej wiary chrześcijańskiej
  • Doświadczenia w przygotowaniu i prowadzeniu wystąpień publicznych
  • Otwartości umysłu oraz wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego oraz znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office i umiejętności pracy biurowej
  • Wysokich kwalifikacji interpersonalnych oraz pragnienia służenia prześladowanym chrześcijanom oraz ludziom wierzącym w Polsce
  • Prawa jazdy kat. B

Już teraz modlimy się za cały proces rekrutacji ludzi, którzy podzielają nasze powołanie na rzecz wzmocnienia prześladowanych chrześcijan. Nasz międzywyznaniowy zespół w Polsce, liczący obecnie 7 pracowników będzie dla Ciebie wsparciem. Oferujemy miesięczne stałe wynagrodzenie na tym stanowisku w pełnym wymiarze godzin.

Prosimy również byś modlił się o Boże prowadzenie. Jeśli uważasz, że to ogłoszenie jest odpowiedzią na modlitwę, to czekamy na twoje dokumenty aplikacyjne.

Prosimy prześlij:

  • List motywacyjny
  • CV
  • Świadectwo życia chrześcijańskiego (1-2 str.)
  • Jeśli to możliwe 2-3 wystąpienia w formie pliku audio lub wideo.

Dokumenty w języku angielskim prześlij na adres: rekrutacja@opendoors.pl
Koniecznie dopisz na jakie stanowisko aplikujesz.

Życzymy ci Bożego błogosławieństwa!

Open Doors Polska
ul. Okopowa 56/1
01-043 Warszawa
Telefon: +48 (22) 250 16 70
E-mail: rekrutacja@opendoors.pl
Internet: www.opendoors.pl