22:34 minut

Estera jest ofiarą prześladowań ze strony Boko Haram. Wysłuchaj jej świadectwa.

Wbrew intencjom Buhariego, by zwalczać Boko Haram, które jest odpowiedzialne za większość aktów wobec chrześcijan w ostatnich latach, nieustanna presja wobec chrześcijan w środkowym pasie Nigerii wciąż pozostają przedmiotem ogromnej troski. Prześladowania koncentrują się na wszystkich grupach chrześcijan w większości północnych stanów. Estera wraz z całą rodziną jest ofiarą prześladowań ze strony terrorystów z Boko Haram. Wysłuchaj jej świadectwa.

Nowe w Mediatece

Dzień Open Doors 2022 - część 1
Erytrea

Poznaj niezwykłe świadectwo z Kościoła Prześladowanego - jest to historia Gedeona z Erytrei. Prosimy módl się za prześladowanych i jeśli możesz wspieraj nasze działania.

Magazyn video
Magazyn Open Doors / 09.2022
13:09 minut
Kolumbia
Afryka Wchodnia

W najnowszym Magazynie Open Doors dowiesz się między innymi o dwóch poruszających hisoriach. Reiny z Kolumbii i Sary z Afryki Wschodniej.

Niezwykła historia Mehr z Indii
00:00 minut
Indie

POZNAJ NIEZWYKŁĄ HISTORIĘ MEHR! jej życie nie było usłane różami. Trauma, strach i ból z jakim się zmagała były nie do wytrzymania. Jak wyglądało i jakie jest...

Magazyn video
Magazyn Open Doors / 08.2022
13:09 minut
Niger
Indonezja

W najnowszym Magazynie Open Doors dowiesz się o spotkaniu miłości z nienawiścią, czyli o projekcie dla kobiet w Nigerze oraz o ataku w czasie nabożeństwa w...

Magazyn video
Magazyn Open Doors / 07.2022
13:09 minut
Mozambik

W najnowszym Magazynie Open Doors dowiesz się o sytuacji chrześcijan w Mozambiku oraz o gorliwej muzułmance, która szukała Boga w swoim życiu.