04:42 minut

Niezwykła grota solna - Open Doors Lifestream

W tym odcinku dowiesz się, co to znaczy być "solą ziemi" ze słów Ewangelii wg. Mateusza 5:13; Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Sól symbolizuje czystość. Starożytni Rzymianie mówili, że jest najczystsza, ponieważ pochodzi od morza i słońca. Prawdziwi uczniowie Jezusa są solą ziemi. Jest ich mało, a jednak mają przeogromny wpływ. Ile "soli" znajduje się w Kolumbii? Na którym miejscu w Światowym Indeksie Prześladowań znajduje się Kolumbia? Obejrzyj ten odcinek, by dowiedzieć się więcej!

Nowe w Mediatece

Nigdy nie wyrzeknę się wiary
Erytrea

Niezwykły podcast o chrześcijanach z Erytrei, którzy pomimo prześladowań nie wyrzekli się wiary w Jezusa Chrystusa.

Dzień Open Doors 2022 - część 1
Erytrea

Poznaj niezwykłe świadectwo z Kościoła Prześladowanego - jest to historia Gedeona z Erytrei. Prosimy módl się za prześladowanych i jeśli możesz wspieraj nasze działania.

Magazyn video
Magazyn Open Doors / 09.2022
13:09 minut
Kolumbia
Afryka Wchodnia

W najnowszym Magazynie Open Doors dowiesz się między innymi o dwóch poruszających hisoriach. Reiny z Kolumbii i Sary z Afryki Wschodniej.

Niezwykła historia Mehr z Indii
00:00 minut
Indie

POZNAJ NIEZWYKŁĄ HISTORIĘ MEHR! jej życie nie było usłane różami. Trauma, strach i ból z jakim się zmagała były nie do wytrzymania. Jak wyglądało i jakie jest...

Magazyn video
Magazyn Open Doors / 08.2022
13:09 minut
Niger
Indonezja

W najnowszym Magazynie Open Doors dowiesz się o spotkaniu miłości z nienawiścią, czyli o projekcie dla kobiet w Nigerze oraz o ataku w czasie nabożeństwa w...