Wesprzyj

Wsparcie finansowe

w służbie prześladowanym chrześcijanom

Bez Waszego wsparcia finansowego służba prześladowanym braciom i siostrom nie byłaby możliwa. Tylko dzięki pomocy tysięcy chrześcijan w Polsce i na całym świecie możliwe jest realizowanie licznych projektów, które prowadzimy wspólnie z naszymi partnerami w ponad 70 krajach.

Twoja darowizna ma ogromny wpływ na życie prześladowanych chrześcijan. Dziękujemy Ci za Twoje zaangażowanie w imieniu naszych braci i sióstr!

Możliwości wsparcia

Wsparcie
Złamane drzewo, nikt nie dawał mu szans na przeżycie, aby wydało owoc. Lecz przyszedł ogrodnik, który je pielęgnował, podlewał, nawoził. Przyszedł dzień, gdy urosło i wydało mnóstwo owoców. To właśnie się dzieje, gdy wspieramy prześladowany Kościół. Choć złamany i słaby, to dzięki naszej miłości i Bożej opiece wyda owoc. Dziękujemy za wsparcie dla prześladowanych chrześcijan.
Projekty miesięczne
Jezus powiedział »oto wszystko czynię nowym«. Dzieło zbawienia Chrystusa powoduje, że stajemy się nowym stworzeniem - Jego ciałem. W nim mamy przywilej troski o siebie nawzajem. Możesz być tego częścią. Módl się, a jeśli możesz, wesprzyj nawet najmniejszą kwotą, abyśmy nadal mogli prowadzić pracę wspierania prześladowanych!
Księga Przysłów 19:17

„Kto lituje się nad ubogimi, pożycza Panu, a On odpłaci mu za wszelkie dobro, które uczynił“

Więcej informacji

Świadectwo Kontroli Darowizn
Świadectwo Kontroli Darowizn Aliansu Ewangelicznego wiąże się ze ścisłymi zasadami w zakresie wykorzystania funduszy zdobytych jako darowizny.
Nasza pomoc
Open Doors niesie pomoc prześladowanym chrześcijanom w ponad 60 krajach na całym świecie.
Światowy Indeks Prześladowań 2022
Coroczny Światowy Indeks Prześladowań to ranking 50 krajów i szczegółowy raport, który obejmuje kraje, w których chrześcijanie są najbardziej prześladowani. Pragniemy, aby był on wezwaniem do modlitwy i zaangażowania się na rzecz wsparcia naszych prześladowanych sióstr i braci.
Prześladowani chrześcijanie dziękują

Prześladowani chrześcijanie dziękują

Twoje zaangażowanie ma znaczenie! Chrześcijanie, którzy otrzymali pomoc w ramach projektów Open Doors i naszych partnerów, dziękują za wsparcie.