Wesprzyj

Wesprzyj

Wsparcie finansowe prześladowanych chrześcijan

„Pożycza [samemu] Panu - kto dla biednych życzliwy, za dobrodziejstwo On mu nagrodzi.“
(Księga Przysłów 19,17)

 

Bez udziału w modlitwie oraz finansowemu wsparciu chrześcijan w Polsce i na całym świecie nasza służba pomocy duchowemu rodzeństwu nie byłaby możliwa. Liczne projekty, które prowadzimy wraz ze wspólnotami kościelnymi i podziemnymi w ponad 60 krajach, w których łamane są prawa do wolności wyznania, mogą być realizowane tylko za dzięki finansowemu wparciu wielu chrześcijan.

To wielki przywilej, że możemy zachęcać i wzmacniać tak wielu chrześcijan, którzy są prześladowani. Wspierając finansowo działania Open Doors realnie zmieniamy życie wielu prześladowanych chrześcijan. Chcielibyśmy podziękować w imieniu naszego duchowego rodzeństwa za wszelkie otrzymane wsparcie! Ofiarność chrześcijan w Polsce jest dla nas zachętą do jeszcze cięższej pracy.

 

Wesprzyj

Projekty miesięczne

Pomoc, jaką niesiemy prześladowanemu Kościołowi, zależna jest od potrzeb chrześcijan w danych krajach. Co miesiąc przedstawiamy projekt pomocy, który każdy z Was może wesprzeć.

Pomoc, która nadchodzi

Projekty, które Open Doors mogło zrealizować dzięki Waszemu wsparciu, pomogły wielu osobom na całym świecie. Chcemy pokazać, jak bardzo ważna jest Wasza pomoc dla prześladowanego Kościoła.

Podziękowania od prześladowanych chrześcijan

Twoje wsparcie czyni różnicę! Wszystkim, którzy pomogli w realizacji projektów pomocy, dziękujemy z głębi naszych serc!

Świadectwo Kontroli Darowizn

Open Doors Deutschland e. V. (i tym samym polskie biuro, które jest częścią OD DE) otrzymało świadectwo kontroli darowizn Aliansu Ewangelicznego, który potwierdza zgodność działań organizacji ze ścisłymi zasadami w zakresie wykorzystania funduszy zdobytych jako darowizny.