Wesprzyj

Wsparcie finansowe

w służbie prześladowanym chrześcijanom

Bez Waszego wsparcia finansowego służba prześladowanym braciom i siostrom nie byłaby możliwa. Tylko dzięki pomocy tysięcy chrześcijan w Polsce i na całym świecie możliwe jest realizowanie licznych projektów, które prowadzimy wspólnie z naszymi partnerami w ponad 70 krajach.

Twoja darowizna ma ogromny wpływ na życie prześladowanych chrześcijan. Dziękujemy Ci za Twoje zaangażowanie w imieniu naszych braci i sióstr!

Możliwości wsparcia

Wsparcie

Złamane drzewo, nikt nie dawał mu szans na przeżycie, aby wydało owoc. Lecz przyszedł ogrodnik, który je pielęgnował, podlewał, nawoził. Przyszedł dzień, gdy urosło i wydało mnóstwo owoców. To właśnie się dzieje, gdy wspieramy prześladowany Kościół. Choć złamany i słaby, to dzięki naszej miłości i Bożej opiece wyda owoc. Dziękujemy za wsparcie dla prześladowanych chrześcijan.

Projekt Kwiecień 2024

Lokalni partnerzy Open Doors w Wietnamie prowadzą różnorodne szkolenia i seminaria, które mają na celu wzmocnienie miejscowych chrześcijan w ich wierze i codziennym życiu.

Księga Przysłów 19:17

„Kto lituje się nad ubogimi, pożycza Panu, a On odpłaci mu za wszelkie dobro, które uczynił“

Więcej informacji

Świadectwo Kontroli Darowizn

Świadectwo Kontroli Darowizn Aliansu Ewangelicznego wiąże się ze ścisłymi zasadami w zakresie wykorzystania funduszy zdobytych jako darowizny.

Nasza pomoc na świecie

Open Doors niesie pomoc prześladowanym chrześcijanom w ponad 60 krajach na całym świecie.

Światowy Indeks Prześladowań 2024

Coroczny Światowy Indeks Prześladowań to ranking 50 krajów i szczegółowy raport, który obejmuje kraje, w których chrześcijanie są najbardziej prześladowani. Pragniemy, aby był on wezwaniem do modlitwy i zaangażowania się na rzecz wsparcia naszych prześladowanych sióstr i braci.

Prześladowani chrześcijanie dziękują

Prześladowani chrześcijanie dziękują

Twoje zaangażowanie ma znaczenie! Chrześcijanie, którzy otrzymali pomoc w ramach projektów Open Doors i naszych partnerów, dziękują za wsparcie.