Nasza pomoc na świecie

W ponad 60 krajach Open Doors angażuje się w pomoc chrześcijanom prześladowanym za wiarę w Jezusa Chrystusa. Realizując własne projekty oraz wspierając kościoły i organizacje partnerskie na miejscu, zapewniamy praktyczną pomoc i zachęcamy chrześcijan do trzymania się Jezusa pomimo wszelkich trudności.

Na tej stronie znajdziesz informacje o naszej służbie na całym świecie, o aktualnych obszarach prześladowań chrześcijan oraz o tym, w jaki sposób Twoje wsparcie dociera do naszych braci i sióstr.

Nasza pomoc na świecie

Nasza służba na świecie

Razem z naszymi lokalnymi partnerami wspieramy prześladowanych chrześcijan dostarczając Biblie i literaturę chrześcijańską, pomoc w samopomocy, szkolenia, pomoc w nagłych wypadkach i wiele innych form pomocy.

W centrum uwagi

Na tych stronach chcielibyśmy przybliżyć ci ważne tematy prześladowań chrześcijan oraz bieżące projekty, które możesz wesprzeć finansowo.

Pomoc, która nadchodzi

Projekty, które Open Doors mogło już przeprowadzić, pomogły wielu osobom na całym świecie. Chcemy pokazać, jak bardzo ważna jest Twoja pomoc dla prześladowanego Kościoła.

Wdzięczni chrześcijanie

Chrześcijanie są wdzięczni

Pragniemy kontynuować naszą misję pomocy wśród prześladowanych chrześcijan. Dzięki Twojemu wsparciu takie zmiany są możliwe:
"Od waszej ostatniej wizyty czytam Biblię dla dzieci, którą mi daliście.Teraz wiem, że Jezus jest zawsze ze mną i już się nie boję!".

Pastor Bakhytzhan z Kazachstanu

„Jestem bardzo wdzięczny naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi za każdego z Was! Jeśli nie będę miał możliwości objęcia was tu na ziemi, nadrobię to w niebie z każdym z was“

Modlitwa o chrześcijanina

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie- możesz mieć w tym swój udział.

Wspólna modlitwa - aktywność

Co możesz zrobić, aby pomóc prześladowanym chrześcijanom? Jest wiele sposobów aby się zaangażować! Odwiedź stronę i dowiedz się więcej!