Pomoc, która nadchodzi

Pomoc, która nadchodzi

Jak Twoje zaangażowanie pomaga uciskanym

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie tym wszystkim, którym los prześladowanego Kościoła nie jest obojętny. Twoja pomoc finansowa sprawiła, że wiele projektów pomocy prześladowanym chrześcijanom w ogóle była możliwa. Szczególną wartość mają modlitwy i zachęta, które pomagają uciskanemu rodzeństwu wytrwać w najtrudniejszych chwilach i wielkich pokusach.

Projekty przeprowadzone przez Open Doors we współpracy z miejscowymi partnerami dostarczyły konkretnej pomocy wielu osobom na całym świecie. Chcemy pokazać, jak bardzo ważna jest Twoja pomoc dla prześladowanego Kościoła. Wdzięczność naszego uciskanego rodzeństwa jest ogromna. Niestety ze względów bezpieczeństwa nie możemy informować o wszystkich naszych projektach szczegółowo lub nawet w ogóle.

Raporty z projektów

Co roku Open Doors przeprowadza liczne projekty mające na celu wzmocnienie prześladowanego Kościoła. Przeczytaj raporty dotyczące wybranych i zakończonych projektów.

Podziękowania od prześladowanych chrześcijan

Twoje zaangażowanie czyni różnicę! Chrześcijanie, którzy otrzymali pomoc od Open Doors i naszych partnerów, serdecznie dziękują za wsparcie.

Pomoc w podziemiu

Ze względów bezpieczeństwa naszego rodzeństwa oraz ceniąc ich zaufanie do nas, często nie jesteśmy w stanie przekazać Wam- darczyńcom wszystkich informacji dotyczących projektów.