Zachęć prześladowanych chrześcijan

Aktualne Akcje Pisania

Dodaj otuchy chrześcijanom, którzy przeżywają właśnie trudne chwile lub znajdują się w krytycznej sytuacji z powodu prześladowań. Wystarczy kilka osobistych słów czy nawet kolorowy rysunek wykonany przez dzieci, by tchnąć nadzieją, dodać sił i pocieszyć naszych braci i siostry w wierze.

Możesz wysłać swoją wiadomość online lub pisząc list. Nasza solidarność z nimi pokazuje im, że nie są w tym cierpieniu osamotnieni! Ich los nie jest nam obojętny.

Dziękuję za zaangażowanie!

 

Akcje online        Listy i kartki

 

Filipian 4,14

„W każdym razie dobrze uczyniliście, biorąc udział w moim ucisku“.
 

Akcje pisania online

Ta akcja pisania jest bardzo szczególna: skierowana jest bowiem do prześladowanych chrześcijan w Korei Północnej. Rzadko się zdarza taka okazja do bezpośredniego zachęcenia naszych braci i sióstr w odizolowanym kraju. Skorzystaj więc z możliwości i napisz kilka słów.
W ostatnich latach gwałtownie nasiliły się prześladowania chrześcijan w Indiach. Z tego względu szczególnie ważne i cenną są wszelkie gesty zachęty jakimi możemy obdarzyć naszych uciskanych braci i siostry z Indii. Napisz do nich!

Akcje pisania kartek i listów

Choć Kolumbia znana jest z bardzo sprzyjającego klimatu dla upraw kawy, to jednak "klimat" nie jest tak przyjazny dla naśladowców Chrystusa. Szczególnie cierpią dzieci i młodzież. Gangsterzy działają brutalnie i zuchwale. Wesprzyj najmłodszych w Kolumbii wysyłając do nich kartę lub list!
Susan przeżyła koszmar. Jej mąż był zaangażowany w pracę misyjną. 13 lutego 2017 roku kila czarnych samochodów terenowych zajechało mu drogę. Został siłą wyprowadzony ze swojego auta i porwany. Do dzisiaj jego los nie jest znany. Pociesz żonę Raymonda oraz trójkę ich dzieci.

Podziękowania od adresatów

Eldos przeżył atak trzech ekstremistycznych muzułmanów w październiku 2018 roku. Doznał wiele złamań i długo podlegał leczeniu. Wysłane do Eldosa kartki i listy podniosły go na duchu.
Co trzeba zrobić, aby ktoś mógł żyć? Odpowiedzi, jakie pojawiają się w naszej głowie często mają zabarwienie heroiczne. Ale tak naprawdę zwykle trzeba niewiele i o to " niewiele" zwykle najtrudniej.