Bądź aktywny

Znajdź spotkanie w swojej okolicy

Skorzystaj z naszej mapy lub funkcji wyszukiwania, aby wyszukać wydarzenia z udziałem prelegentów Open Doors w Twojej okolicy. W całej Polsce Kościoły i grupy chrześcijan organizują nabożeństwa i imprezy z udziałem naszych mówców, w których możesz wziąć udział. Na spotkaniach relacjonujemy sytuację prześladowanego Kościoła i aktualnych informacji na temat prześladowania chrześcijan.

Wyszukaj wydarzenia

spotkanie z prelegentem

Nie znalazłeś odpowiedniego spotkania?

Może chciałbyś zostać organizatorem takiego spotkania? Chętnie odwiedzimy Twój Kościół, grupę domową lub klasę w szkole! Zaproś prelegenta już teraz.

Inne tematy

Modlitwa o chrześcijanina

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie- możesz mieć w tym swój udział.

Bądź na bieżąco

Dzięki bezpłatnym materiałom Open Doors możesz pozostawać w łączności z prześladowanym Kościołem. Identyfikacja z cierpieniem naszym braci i sióstr jest fundamentem owocnej modlitwy.

Wspólna modlitwa - aktywność

Co możesz zrobić, aby pomóc prześladowanym chrześcijanom? Jest wiele sposobów aby się zaangażować! Odwiedź stronę i dowiedz się więcej!