Usłysz o prześladowaniach na żywo

Zaproś jednego z naszych prelegentów

Z przyjemnością Cię odwiedzimy!

Nasi prelegenci dostarczą informacji na temat prześladowania chrześcijan podczas mszy, nabożeństw, konferencji lub spotkań w mniejszych grupach. Przynoszą one poruszające relacje z pierwszej ręki o prześladowanym Kościele i aktualne prośby o modlitwę - elastycznie zaprojektowane i przygotowane jako krótkie kazanie, szczegółowy wykład lub multimedialny reportaż.

Ważne jest, abyśmy skupili się na sytuacji naszych sióstr i braci w prześladowaniach. Tylko wtedy, gdy wiemy o nich więcej, możemy ich wspierać w najlepszy możliwy sposób. Przede wszystkim chcemy przekonać ludzi do regularnej modlitwy za naszych prześladowanych braci i siostry. W tym celu nasi mówcy chętnie Państwa odwiedzą.

Opinie po wizycie prelegentów

ks. Adrian
ks. Adrian Myśliński

Dzięki służbie Open Doors możemy zobaczyć, że są na świecie części Ciała Chrystusa, które w sposób rzeczywisty nie tylko cierpią, ale są zabijane za wiarę w Jezusa. To nie jest dla nas ktoś obcy, ale w perspektywie nieba, to nasi najbliżsi bracia i siostry.

Ala
Ala

Podczas spotkania z prelegentką Open Doors uświadomiłam sobie, jak wielkie mam szczęście, że żyję w kraju, gdzie mogę otwarcie wyznawać wiarę w Boga. Zrozumiałam, że prześladowania chrześcijan to nie tylko odległe w czasie zdarzenia, to współczesna nam rzeczywistość, to doświadczenie milionów wierzących z całego świata.

Cezary
Cezary

Przesłanie niesione przez naszych przyjaciół z Open Doors nie może nigdy w Kościele ucichnąć. Nie tylko przesłanie ale też praktyka miłości.

Marta
Natalia

Warto spotkać się z przedstawicielem Open Doors. Na początku myślałam, że to bez sensu ale po spotkaniu stwierdzam, że to bardzo ważne. Wiem teraz, że prześladowani tracą swoich bliskich i to jest okropne.

Paweł
Paweł

Dziękuję Bogu za służbę Open Doors, która pomaga Kościołowi zachowywać jedność i braterstwo w obliczu potęgującej się wrogości tego świata wobec naśladowców Jezusa Chrystusa.

Zaproś prelegenta
Dzień tygodnia
Grupy docelowe
Adres kościoła / wspólnoty
Gemeinde
Dane kontaktowe
Adres
Dalsze informacje
Dowiedziałeś się poprzez:

Pola oznaczone gwiazdką* obowiązkowe.

2 Koryntian 1:11

„Między innymi dzięki waszemu współdziałaniu z nami w modlitwie, tak, aby z wielu ust wzniosła się do Boga wdzięczność za nas, za udzielony nam dar łaski.“

Kobieta trzymająca smartfona i szukająca wydarzenia Open Doors

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o prześladowanych chrześcijanach i usłyszeć niesamowite historie wiary z odległych krajów możesz znaleźć spotkanie w Twojej okolicy. Pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka spotkań.

Wspólna modlitwa - aktywność

Co możesz zrobić, aby pomóc prześladowanym chrześcijanom? Jest wiele sposobów aby się zaangażować! Odwiedź stronę i dowiedz się więcej!

Bezpłatne materiały

Bezpłatny, miesięczny magazyn zawierający poruszające świadectwa i aktualne informacje z prześladowanego Kościoła wraz z Kalendarzem Modlitw.