Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Wiadomości Wiadomości
19.05.16_Kamerun_News
Kamerun

(Open Doors, Polska) - 11 maja, grupa bojowników (prawdopodobnie należących do organizacji terrorystycznej Boko Haram) zaatakowała wioskę Gossi w wysuniętej daleko na północ części Kamerunu.

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
19.05.15 Burkina Faso_News
Afryka Zachodnia

(Open Doors, Polska) - 28 kwietnia islamscy ekstremiści zaatakowali zgromadzenie chrześcijan w północno-wschodniej części Burkina Faso. Zabili pastora Pierre'a Ouédraogo (80) i pięć innych osób.

Wiadomości Wiadomości
Pakistan Asia Bibi 09 05 2019
Pakistan

(Open Doors, Polska) – Informację, którą podawały już inne media, potwierdzili nasi pracownicy w Kanadzie: Po wielu miesiącach niepewności Asia Bibi zdołała wyjechać z Pakistanu i wreszcie jest na

Zachęta do modlitwy Zachęta do modlitwy
Indie 08 05 2019
Indie

(Open Doors, Polska) - "Po śmierci męża, moi bracia chcieli, żebym wróciła do domu i porzuciła wiarę chrześcijańską.

Wiadomości Wiadomości
Brueni 03.05.2019
Brunei

(Open Doors, Polska) - 3 kwietnia 2019, Sułtanat Brunei wprowadził prawo szariatu, które odtąd będzie regulowało wszystkie aspekty życia obywateli.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.