Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Wiadomości Wiadomości
2020-04-03_Open_Doors_600x420_Iran_Teaser
Iran

(Open Doors Polska) - Iran, zaraz po Chinach i Włoszech, jest krajem najbardziej dotkniętym koronawirusem (COVID-19).

Wiadomości Wiadomości
2020-04-01_Open_Doors_600x420_Laos_Teaser
Laos

(Open Doors Polska) - Na początku lutego 2020 roku mieszkańcy jednej z wiosek w północnym Laosie zostali obudzeni głośnym krzykiem sołtysa, który wzywał wszystkich członków społeczności do uzbrojen

Wiadomości Wiadomości
2020-03-27_Open_Doors_600x420_Gwinea_Teaser
Gwinea

(Open Doors Polska) - W ostatnich dniach w Gwinei doszło do zamieszek w następstwie kontrowersyjnego plebiscytu zarządzonego przez prezydenta Alpha Condé, którego celem było zapewnienie mu dożywotn

Świadectwa wiary Świadectwa wiary
2020-03-25_Open_Doors_600x420_Kamerun_Teaser
Kamerun

(Open Doors Polska) - „Zastanawiamy się, czy powinniśmy stąd odejść, ale niektórzy z nas spędzili tu całe życie. Jak możemy zacząć od nowa? A co ze starymi ludźmi?

Wiadomości Wiadomości
2020-03-20_Open_Doors_600x420_Sudan_Teaser
Sudan

(Open Doors Polska) - Według doniesień medialnych tymczasowy rząd Sudanu przygotowuje radykalne reformy prawne w dziedzinie wolności religijnej.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.