Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Najnowsze wiadomości

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
18.07.17_News_rosja
Nigeria

(Open Doors Polska) - Chrześcijańscy studenci z zagranicy stali się ostatnio celem ataku władz, które wyszukały ich na nagraniach filmowych z nabożeństwa w Internecie.

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
2018_07_16_Wiadomości Open Doors Nigeria
Nigeria

(Open Doors Polska) - 11 czerwca 2018 r. pięciu młodych chrześcijan zostało uznanych za winnych "zbrodniczej konspiracji i morderstwa".

Świadectwa wiary Świadectwa wiary
Meksyk Pastor Eduardo Garcia
Meksyk

(Open Doors Polska) - 8 czerwca w biały dzień z bardzo bliska został zastrzelony.

Zachęta do modlitwy Zachęta do modlitwy
Nigeria 05 07 2018
Nigeria

(Open Doors Polska) – Ataki i przemoc wobec chrześcijan w północnym i środkowym pasie Nigerii trwają od lat i osiągnęły nowy smutny punkt kulminacyjny w dniach 21-25 czerwca.

Świadectwa wiary Świadectwa wiary
Kirgistan Miran
Kirgistan

(Open Doors Polska) - Dorastając jako muzułmanin, Miran* z Kirgistanu postanowił żyć z Jezusem i został liderem małej wspólnoty chrześcijańskiej.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.