Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Najnowsze wiadomości

Wiadomości Nachrichten
Zdjęcie: Arsalan Masih
Pakistan

(Open Doors Polska) - W Pakistanie rodzina chrześcijańska otrzymała hojne odszkodowanie w wyniku nadzwyczajnego orzeczenia sądu. Ich syn został zabity przez policjantów.

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
Nigeria Donal Trump
Nigeria

(Open Doors Polska) – W dwóch atakach w Nigerii, które miały miejsce w dniach 24 i 26 kwietnia, zamordowano 26 chrześcijan.

Wiadomości Nachrichten
18.05.08_Pakistan_news
Pakistan

(Open Doors Polska) – Prezydent Sądu Najwyższego Pakistanu, Saqib Nisar, oświadczył w sprawie skazanej na śmierć Asii Bibi, że podejmie decyzję "wkrótce".

Wiadomości Nachrichten
Somalia
Somalia

(Open Doors Polska) – Federalna Republika Somalii jest położona w tzw. Rogu Afryki. Kraj ten jest jednym z najbiedniejszych i najsłabiej rozwiniętych na świecie.

Wiadomości Nachrichten
2018_05_02_web_gm_kongo
Demokratyczna Republika Kongo

(Open Doors Polska) - W 2014 roku Ramona musiała uciekać bezpowrotnie z własnej rodziny - jej powrót do wiary chrześcijańskiej został uznany za hańbę nie do zniesienia.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.