Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Najnowsze wiadomości

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
Malezja_Budynek_Sądu_Najwyższego
Malezja

(Open Doors Polska) - 27 lutego Sąd Najwyższy Malezji odrzucił pisma czterech wnioskodawców, którzy chcieli zostać oficjalnie uznani za chrześcijan.

Zachęta do modlitwy Zachęta do modlitwy
Iran_Program_dla_wiezionych
Iran

(Open Doors Polska) - Przez wiele lat chrześcijanie w Iranie byli aresztowani, często brutalnie przesłuchiwani i wzywani do wyparcia się swojej wiary w Jezusa.

Wiadomości Nachrichten
Nigeria: chrzescijanie opuszczeni
Nigeria

(Open Doors Polska) – Chrześcijanie ubolewają nad pasywną postawą rządu u w obliczu narastających od lat ataków.

Wiadomości Nachrichten
Pakistan
Pakistan

(Open Doors Polska) – W Pakistanie po raz kolejny oskarżono młodego człowieka o bluźnierstwo z powodu komentarza zmieszczonego w mediach społecznościowych.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.