Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
2019-09-18_Open_Doors_Azja_Srodkowa_600x420
Azja Środkowa

(Open Doors, Polska) Chrzest Khana miał miejsce zaledwie kilka dni temu. W ostatni czwartek zapłacił wysoką cenę za przyznanie się do Jezusa Chrystusa.

Wiadomości Wiadomości
19.09.18_News_Algieria
Algieria

(Open Doors Polska) - Wczesnym rankiem 2 września policja pojawiła się u drzwi ewangelicznego kościoła „Prince de Paix” (Książę Pokoju) w algierskim mieście Ighzer Amokrane i zapieczętowała budynek

Świadectwa wiary Świadectwa wiary
19.09.16_News_KoreaPln
Korea Północna

(Open Doors Polska) - Jako młody chrześcijanin, Young-Sik* został przesiedlony przez rząd Korei Północnej do odległej wioski.

Wiadomości Wiadomości
19.09.11_News_Kuba
Kuba

(Open Doors Polska) - Od rewolucji kubańskiej w latach 50-tych XX wieku Kuba jest państwem komunistycznym.

Wiadomości Wiadomości
19.09.06_News_Chiny
Chiny

(Open Doors Polska) - Od czasu wprowadzenia nowej ustawy religijnej w lutym 2018 r.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.