Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Świadectwa wiary
2020-07-01_Open_Doors_600x420_Etiopia_Teaser.jpg
Etiopia

(Open Doors Polska) - Odwiedzamy Hiwot*, wdowę i matkę ośmiorga dzieci w małej wiosce w Etiopii. Życie Hiwot nigdy nie było łatwe.

Zachęta do modlitwy
Iran Busher
Iran

(Open Doors Polska) – Irańscy chrześcijanie proszą o modlitwę w sprawie siedmiorga wierzących z Buszehr , którzy zostali postawienie przed sądem i otrzymali kary pozbawienia wolności lub grzywny.

Wiadomości prasowe
2020-06-26_Open_Doors_600x420_Bangladesz_Teaser.jpg
Bangladesz

(Open Doors Polska) - Nocny napad na dom chrześcijańskiej rodziny w Bangladeszu w dniu 31 maja pochłonął dwa życia. Matka i jej 5-letnia córeczka zmarły od oparzeń po wybuchu ładunku zapalającego.

Świadectwa wiary
2020-06-24_Open_Doors_600x420_Laos_Teaser.jpg
Laos

(Open Doors Polska) – „Nawet jeśli będą chcieli mnie zabić, nie boję się, bo wiem dokąd idę”. Dla 43-letniego Sopa* z Laosu ta pewność ma szczególne znaczenie.

Zachęta do modlitwy
Prośba o modlitwę z Iranu
Iran

(Open Doors Polska) – 22 czerwca dowiedzieliśmy się, że wyrok w sprawie pastora Yousefa Nadarkhani i Zamana (Saheb) Fadai został zmniejszony do 6 lat pozbawienia wolności.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.