Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Najnowsze wiadomości

Zachęta do modlitwy Zachęta do modlitwy
Egipt: Chrześcijanie wstrząśnięci, ale nie pozbawieni nadziei
Egipt

(Open Doors Polska) - "Miałem nadzieję i modliłem się, że rok 2018 minie bez większych ataków na pokojowo nastawionych chrześcijan w Egipcie. Ale rzeczy się zmieniły".

Komentarz komentarz
Zdjęcie symboliczne: Egipska chrześcijanka
Egipt

(Open Doors Polska) - Po raz kolejny doszło do ataku na chrześcijan w Egipcie. Terroryści otworzyli ogień do dwóch autobusów, które były w drodze do klasztoru św. Samuela.

Wiadomości Wiadomości
Asia Bibi
Pakistan

(Open Doors Polska) – 31 października Asia Bibi udzieliła krótkiego wywiadu z więzienia na temat wyroku uniewinniającego. Niestety radość pakistańskich chrześcijan trwała tylko bardzo krótko.

Komentarz komentarz
Asia Bibi
Pakistan

(Open Doors Polska) - Nie udało się jeszcze w pełni zapobiec niebezpieczeństwu kary śmierci dla pakistańskiej chrześcijańskiej Asi Bibi: Jej wyrok uniewinniający z

Wiadomości Wiadomości
Asia Bibi
Pakistan

(Open Doors Polska) - Sąd Najwyższy Pakistanu wydał wyrok uniewinniający Asię Bibi, która spędziła ponad osiem lat w celi śmierci.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.