Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
2019-11-08_Open_Doors_600x420_Indie_Teaser
Indie

(Open Doors Polska) - 30 października chrześcijanie w Indiach wyszli na ulice, aby zaprotestować przeciwko brutalnym atakom na kościoły i osoby wierzące.

Wiadomości Wiadomości
2019-11-01_Open_Doors_600x420_Burkina_Faso_Teaser
Burkina Faso

(Open Doors Polska) - Dwa ataki, do których doszło w zeszły weekend, przypuszczalnie przeprowadzone przez islamskich bojowników są dowodem na zaogniającą się sytuację w Burkina Faso.

Zachęta do modlitwy Zachęta do modlitwy
2019-10-30_Open_Doors_600x420_Bangladesz_Teaser
Bangladesz

(Open Doors Polska) – Dla wielu chrześcijan w Bangladeszu nękanie i dyskryminacja są częścią ich codziennego życia do tego stopnia, że ataki na nich często pozostają nieodnotowane.

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
2019-10-25_Open_Doors_600x420_Sudan_Teaser
Sudan

(Open Doors Polska) - W październiku wznowiono postępowanie karne przeciwko ośmiu czołowym przywódcom Kościoła Chrystusowego w Sudanie (SCOC).

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
2019-10-23_Open_Doors_600x420_Iran_Teaser
Iran

(Open Doors Polska) - Irańscy chrześcijanie proszą o modlitwę za dziewięciu mężczyzn z miasta Rasht, członków lokalnego „Kościoła Iranu”, którzy zostali skazani na pięć lat więzienia z powodu swoje

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.