Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Najnowsze wiadomości

Wiadomości prasowe Wiadomości prasowe
Nigeria 15 03 2019
Nigeria

Trybunał Sprawiedliwości Wspólnoty Gospodarczej Państw Afryki Zachodniej (ECOWAS) przedstawił poważne oskarżenia przeciwko rządowi Nigerii.

Wiadomości Wiadomości
Chiny 18 03 2019
Chiny

Nieliczni chrześcijanie wśród Ujgurów stanowią mniejszość pośród mniejszości. Ta w większości muzułmańska grupa etniczna osiedliła się w północno-zachodnich Chinach.

Wiadomości Wiadomości
Dzień Kobiet
Świat

Prześladowanie ze względu na płeć – wyniki badań przeprowadzonych przez Open Doors

Zachęta do modlitwy Zachęta do modlitwy
Irak 07 03 2019
Irak

"Ty jesteś Chrystusem, Synem żywego Boga" odpowiedział Piotr na pytanie Jezusa: "A według was, kim jestem?” (Mt 16, 15-16).

Wiadomości Wiadomości
Egipt 06 03 2019
Egipt

Każdego roku w Egipcie uprowadzonych zostaje wiele chrześcijańskich kobiet i dziewcząt, które zmuszane są do przejścia na islam i zawarcia związku małżeńskiego wbrew ich woli.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.