Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Wiadomości
Wiadomości Indie
Indie

(Open Doors Polska) - 23 października w mieście Amritsar na północy Indii uzbrojeni mężczyźni przeprowadzili atak na grupę chrześcijan.

Świadectwa wiary
Świadectwa wiary Filipiny
Filipiny

(Open Doors Polska) - Południe Filipin to obszar o silnych wpływach islamskich. Mimo że wiąże się to z ryzykiem, chrześcijanie spotykają się tam w małych grupach, aby studiować Pismo Święte.

Wiadomości
Wiadomości Pakistan
Pakistan

(Open Doors Polska) - 13 października 44-letni muzułmanin Ali Azhar uprowadził 13-letnią chrześcijankę Arzoo w Karaczi w Pakistanie.

Zachęta do modlitwy
Zachęta do modlitwy: Afryka Subsaharyjska
Wschód i Afryka Południowa

(Open Doors Polska) - Cierpienia prześladowanych chrześcijan w Afryce Subsaharyjskiej zbyt rzadko docierają do świadomości chrześcijan w Polsce.

Świadectwa wiary
Świadectwa wiary Sudan
Sudan

(Open Doors Polska) W ostatnim czasie w Sudanie – miejsce 7.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.