Wiadomości z prześladowanego Kościoła

Wiadomości

Wiadomości

„I jeśli jeden członek cierpi, cierpią z nim wszystkie członki; a jeśli doznaje czci jeden członek, radują się z nim wszystkie członki“.– 1. Kor. 12,26

Aby móc skutecznie modlić się za naszych prześladowanych braci i siostry, aby być w stanie im pomóc, musimy wiedzieć z jakimi trudnościami i wyzwaniami się zmagają.

Oto wszystkie najnowsze wiadomości z prześladowanego Kościoła, świadectwa wiary i Bożego działania oraz wołanie o pomoc. Chcielibyśmy przedstawić aktualne zagadnienia, które wymagają od nas, jako część ciała Chrystusa, szczególnej uwagi.

Wiadomości
2020-09-16_Open_Doors_600x420_Nigeria_Teaser.jpg
Nigeria

(Open Doors Polska) – „Była 3:30 rano. Spaliśmy w naszych domach. Nagle obudziły nas odgłosy wystrzałów. Kiedy wybiegliśmy z domów, wiedzieliśmy już, co się dzieje.

Wiadomości
2020-09-11_Open_Doors_600x420_Egipt_Teaser.jpg
Egipt

(Open Doors Polska) - Jedenastoletni Samer zmarł z powodu nieuleczalnej choroby genetycznej w swojej rodzinnej miejscowości El-Kefah 26 lipca.

Świadectwa wiary
2020-09-09_Open_Doors_600x420_Bangladesz_Teaser.jpg
Bangladesz

(Open Doors Polska) – „Nie wracaj do domu, jeśli już nie chcesz być muzułmaninem. Zapomnieliśmy o tobie. Ty też możesz o nas zapomnieć. Nie chcemy cię znać. Nie jesteś już moim ojcem.

Świadectwa wiary
2020-09-04_Open_Doors_600x420_Iran_Teaser.jpg
Iran

(Open Doors Polska) - Kilkudziesięciu chrześcijan przebywa obecnie w więzieniu w Iranie. Według Światowego Indeksu Prześladowań Open Doors Iran zajmuje 9.

Wiadomości
2020-09-04_Open_Doors_600x420_Kamerun_Teaser.jpg
Kamerun

(Open Doors Polska) - Trzy kolejne ataki Boko Haram wstrząsnęły chrześcijanami na północy Kamerunu. Między 27 lipca a 8 sierpnia życie straciło trzech mężczyzn.

Powiązane tematy

Tutaj można znaleźć wszystkie wiadomości z Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.
Informacje o przygotowanych artykułach prasowych Open Doors.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.