O nas

Open Doors

W służbie prześladowanym chrześcijanom na całym świecie

Każdy prześladowany chrześcijanin powinien znać przynajmniej jednego chrześcijanina u swego boku, który modli się i wstawia się za nim.

Od momentu założenia Open Doors przez brata Andrew (Anne van der Bijl) w 1955 roku, jest to nasza wizja i nasze powołanie.

Poprzez nasze projekty chcemy wspierać i zachęcać cierpiących z powodu prześladowań chrześcijan do życia w chrześcijaństwie, do wzmacniania swoich zgromadzeń i do głoszenia Ewangelii nawet w nieprzyjaznym środowisku. Nasza pomoc skierowana jest do kościołów chrześcijańskich wszystkich wyznań.

Objawienie 3:2

„Wzmocnij to, co jeszcze pozostało
i bliskie jest śmierci.“

O Open Doors

Jako międzywyznaniowa chrześcijańska organizacja pomocowa, od ponad 67 lat pracujemy na rzecz prześladowanych chrześcijan w około 60 krajach. Nasze projekty obejmują pomoc w projektach samopomocowych, szkolenie liderów chrześcijańskich, zaangażowanie na rzecz więźniów, pomoc w nagłych wypadkach i pracę z traumą, dostarczanie Biblii i literatury chrześcijańskiej, jak również wsparcie dla rodzin zamordowanych chrześcijan. Poprzez szeroko rozumianą pracę public relations informujemy w publikacjach i wykładach o prześladowaniach chrześcijan oraz wzywamy do modlitwy i pomocy prześladowanym chrześcijanom.

O Open Doors

Historia

Od 1955 roku Open Doors pomaga prześladowanym chrześcijanom na całym świecie. Posłuchaj o początkach naszej służby.

Raport z działań

Wsparcie dla prześladowanych chrześcijan na całym świecie - raport z działalności Open Doors.

Kobieta rozmawiająca z biura

Kontakt

Czy masz pytania lub komentarze na temat pracy Open Doors? Skontaktuj się z nami - czekamy na Twoją wiadomość!