Bądź aktywny

Działania

Jak możesz stanąć w obronie prześladowanych chrześcijan

Dołącz

Istnieje wiele sposobów, w jakie możesz zaangażować się na rzecz prześladowanych chrześcijan. A może by tak rozpocząć własną działalność? Na przykład sprzedaż wypieków, bieg sponsorowany lub koncert charytatywny? Przedstawiamy niektóre sposoby działania osób wspierających prześladowanych chrześcijan - być może staną się one dla Was inspiracją do podjęcia własnej aktywności.

Stań się częścią ruchu, który staje w obronie prześladowanego Kościoła i przekaż tę informację wśród swojej rodziny, przyjaciół i najbliższego otoczenia.

 

Dziękujemy za zaangażowanie!

 

Napisz nam o swoich działaniach dobroczynnych na rzecz prześladowanego Kościoła

Twoje działania
Dane osobowe
Adres
Dalsze informacje

Pola oznaczone gwiazdką* obowiązkowe.

zachęta do działania

Czy zorganizujesz grupę modlitewną, koncert, akcję pieczenia i sprzedawania ciasta w swoim kościele, akcję pisania kartek do prześladowanych... Istnieje wiele możliwości twórczych, które niosą pomoc uciskanemu Kościołowi.

Akcje Pisania

Wystarczy kilka osobistych słów czy nawet kolorowy rysunek wykonany przez dzieci, by tchnąć nadzieją, dodać siły i pocieszyć naszych braci i siostry w wierze. Nasza solidarność z nimi pokazuje im, że nie są w tym cierpieniu osamotnieni! Ich los nie jest nam obojętny.

Wspólna modlitwa - aktywność

Co możesz zrobić, aby pomóc prześladowanym chrześcijanom? Jest wiele sposobów aby się zaangażować! Odwiedź stronę i dowiedz się więcej!