Działania na rzecz prześladowanych chrześcijan

Działania na rzecz prześladowanych chrześcijan

Dołącz

Zainicjuj własne działania na rzecz prześladowanych chrześcijan!

Zaangażuj się w niesienie pomocy prześladowanym chrześcijanom! Możliwości są przeróżne. Każda modlitwa dla Boga ma sens. Każdy list do wdowy i jej dzieci pokazuje, że myślisz o nich. Każda ofiara pieniężna jest konkretną pomocą w realizacji projektów pomocy w ponad 60 krajach.

Możesz rozpocząć własną akcję pomocy! Możesz zachęcić do tego rodzinę, przyjaciół, kolegów czy swój kościół, grupę młodzieżową czy szkółkę niedzielną.

Czy zorganizujesz grupę modlitewną, koncert, akcję pieczenia i sprzedawania ciasta w swoim kościele, akcję pisania kartek do prześladowanych, czy może coś jeszcze zupełnie innego... istnieje wiele możliwości twórczych, które jednocześnie zaowocują w konkretną pomoc uciskanemu Kościołowi. Daj nam o tym znać. Przeczytaj o niektórych akcjach i daj się zainspirować.


Prosimy: zostań ambasadorem prześladowanych chrześcijan! Przenieś swoje zaangażowanie dalej - do swojej rodziny, do swojej społeczności, do kręgu znajomych.

Dziękuję za Twoje zaangażowanie!

Akcja pisania

Napisz list lub kartkę ze słowami pocieszenia dla prześladowanych chrześcijan!

Zacznij działać

Czy zorganizujesz grupę modlitewną, koncert, akcję pieczenia i sprzedawania ciasta w swoim kościele, akcję pisania kartek do prześladowanych, czy może coś jeszcze zupełnie innego… Tutaj znajdziesz kilka pomysłów!

Zostań Ambasadorem

Możesz pomóc informować o sytuacji uciskany chrześcijan - w rodzinie, w kręgu znajomych, w społeczności lub w pracy. Poruszaj ten temat, informując innych i motywując ich do działania!