Modlitwa za prześladowanych chrześcijan

Modlitwa

Modlitwa- najcenniejsze wsparcie dla prześladowanych chrześcijan

Nauczyłem się doceniać jedność w Chrystusie, po tym jak modlący się z całego świata zmotywowali mnie do kontynuowania walki“.
– Brat Tach z Wietnamu, siedział niewinnie w więzieniu przez dwa lata.

 

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie. Z tego powodu modlitwa jest również najważniejsza w naszej służbie. Jako członkowie wspólnoty Jezusa Chrystusa na całym świecie przyczyniacie się do dodawania odwagi i wspierania prześladowanych chrześcijan. Aktualne intencje modlitewne znajdziecie w naszym magazynie i mailach z wiadomościami.

Co roku też zachęcamy do udziału w Międzynarodowym Dniu Modlitwy za Prześladowany Kościół. Tego dnia naszymi modlitwami łączymy się z częścią międzynarodowej społeczności, w znacznym stopniu przyczyniając się do zachęcania uciskanych współbraci.

Aktualne prośby modlitewne można znaleźć w naszym miesięcznym Kalendarzu Modlitw dostępnym w Magazynie oraz w wersji PDF, do pobrania tutaj

 

Międzynarodowy Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół

Co roku w listopadzie tysiące osób na całym świecie modlą się za prześladowanych chrześcijan. Open Doors specjalnie na tę okazję przygotowuje bezpłatne materiały. Dołącz również ze swoją modlitwą!

Powiązane tematy