Módl się

Za prześladowanych chrześcijan

Najważniejsze wsparcie, jakiego możemy udzielić

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, jest modlitwa. Bardziej niż przez cokolwiek innego, czują naszą miłość i wsparcie poprzez nasze modlitwy. Dlatego właśnie modlitwa jest jednym z najważniejszych filarów naszej posługi.

Dlatego też prowadzimy różne kampanie modlitewne, wspieramy zbory materiałami do nabożeństw lub zapraszamy do osobistej i regularnej modlitwy za prześladowanych chrześcijan za pomocą naszego kalendarza modlitewnego. Obojętnie czy chcesz się modlić sam czy z innymi - tutaj znajdziesz temat do modlitwy na każdą okazję.

 

Dzisiaj modlimy się za

Sąd Federalny zdecydował o zmianie przepisów dotyczących zagwarantowania pewnej liczby miejsc w parlamencie dla przedstawicieli mniejszości etnicznych i religijnych, podając jako powód »niezgodność z konstytucją«. Ta zmiana jeszcze bardziej utrudni chrześcijanom zabranie głosu w życiu publicznym. Przynieśmy tę sprawę przed oblicze naszego Boga.

Dziękujemy za Twoją modlitwę!

Czy chciałbyś się modlić w innych intencjach? Najnowsze "Prośby o modlitwę na dziś" znajdziesz tutaj

Módl się regularnie za prześladowanych chrześcijan

Magazyn okładka
Magazyn

Modlitwa z kalendarzem modlitewnym

Zamów magazyn Open Doors z kalendarzem modlitw. Dzięki temu otrzymasz konkretne intencje do codziennej modlitwy.

Modlitwa za Koreę
Patronat modlitewny

Wesprzyj Koreę Północną

Już 6.700 osób włączyło się do modlitwy. Ty też możesz zostać patronatem modlitwy za Koreę Północną. Cztery razy w roku będziesz otrzymywać newsletter ze świadectwami i informacjami z kraju.

Mężczyzna przed meczetem
Patronat modlitewny

Stań się ojcem chrzestnym dla świata islamskiego

Weź udział w naszej kampanii modlitewnej i zostań patronatem modlitwy za świat islamski. Będziesz otrzymywał od nas regularny list modlitewny z informacjami pomocniczymi do Twojej modlitwy.

Modlący się ludzie

Moc modlitwy

Prześladowani chrześcijanie wielokrotnie donoszą, że boskie działanie i nasze wstawiennictwo wspaniale współdziałały w ich życiu. Przeczytaj, jak prześladowani chrześcijanie doświadczyli mocy modlitwy i jak my możemy się za nich modlić.

Módlcie się razem z innymi

Mężczyzna podczas modlitwy
Międzynarodowy Dzień Modlitwy

Przeprowadzić nabożeństwo

Co roku w listopadzie odbywa się Światowy Dzień Modlitwy. Możesz obejrzeć pakiet cyfrowy i nadal modlić się w tegorocznej intencji.

Grupa dziewczyn
Załóż grupę modlitewną

Bądź aktywny

Wykorzystaj nasze materiały oraz podane informacje aby modlić się za prześladowanych chrześcijan razem ze swoimi znajomymi.

Kobieta przy komputerze
Open Doors

Najnowsze wiadomości

Najnowsze wiadomości zawierają intencje modlitewne. Na dole każdego materiału znajdziesz kilka specyficznych rzeczy, o które możesz się modlić!

Pastor Chito z Meksyku:

„Nie ma lepszego wsparcia niż modlitwa. Jest to tak ważne, aby modlitwy na całym świecie i nasze modlitwy tutajzjednoczyły się w potężnej ochronie i zabezpieczeniu.“