Wiadomości

Wiadomości Open Doors- mailing

Open Doors News 

Tutaj można znaleźć wszystkie rodzaje wiadomości Open Doors: aktualne informacje z prześladowanego Kościoła, osobiste historie uciskanych chrześcijan i artykuły prasowe Open Doors Polska.

 

Dzięki opcji filtrowania można łatwo dostosować wybór wyświetlanych wiadomości do naszych potrzeb.

Wiadomości prasowe
KIRGISTAN: KARA WIĘZIENIA ZA „PODŻEGANIE DO WROGOŚCI RELIGIJNEJ”
Kirgistan

13 września, po sześciu miesiącach spędzonych w więzieniu, na wolność wyszedł kirgiski chrześcijanin Aytbek Tynaliyev. Został on skazany za wypowiedzi w mediach społecznościowych, w których przyznawał się do bycia chrześcijaninem.

Wiadomości prasowe
INDIE: SĘDZIA UNIEWAŻNIA ZARZUTY PRZECIWKO CHRZEŚCIJANOM
Indie

Dwoje chrześcijan więzionych w indyjskim stanie Uttar Pradesh odniosło częściowe zwycięstwo w sądzie. 6 września sędzia Sądu Najwyższego w Allahabadzie orzekł że chrześcijanie mogą zostać zwolnieni za kaucją.

Wiadomości prasowe
TOGO: NADEGE – W CIENIU WSZECHMOGĄCEGO
Togo

Nadege urodziła się w muzułmańskiej rodzinie w Togo. Kiedy zdecydowała się pójść za Jezusem, spotkała się z ostrą reakcją i odrzuceniem ze strony rodziny.

Wiadomości prasowe
NIGERIA: BRUTALNY ATAK NA KOBIETY Z OBOZU DLA UCHODŹCÓW
Nigeria

We wtorek 3 października 2023 r. doszło do ataku na 11 chrześcijanek mieszkających w obozie dla uchodźców w nigeryjskim stanie Benue. Fulani zorganizowali zasadzkę w pobliżu obozu, napadli i zgwałcili bezbronne kobiety.

Wiadomości prasowe
SRI LANKA: „NIE WRACAJ DO DOMU!”
Sri Lanka

„Jeśli tam pojedziesz, nie będziesz mogła wrócić do domu!”. Takie słowa wypowiedzieli rodzice Sandali*, gdy oznajmiła im, że zamierza wziąć udział w wyjeździe zorganizowanym przez jej kościół.

Subskrybuj wiadomości Open Doors

Subskrybuj nasze wiadomości jak również inne nasze bezpłatne materiały.
 

Zamów wiadomości