Oferty Pracy

Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu

Chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin dla Królestwa Bożego? Czy Bóg powołuje Cię do pracy dla prześladowanych chrześcijan? Aplikuj i bądź częścią naszego zespołu!

Na tej stronie znajdują się wszystkie aktualne oferty pracy w Open Doors Polska, które jest częścią Open Doors Niemcy. W razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z nami pisząc na adres rekrutacja@opendoors.pl.

Czekamy na Ciebie!

Public relations

Dlaczego praca w Open Doors?

Żyj zgodnie z powołaniem

W naszej pracy zauważyliśmy, że to Pan Bóg jest tym, który kształtuje nasz zespół. To On jest tym, który powołuje nas do wykonania konkretnej pracy. Jeśli chcesz połączyć swoje wykształcenie i pasję z pracą w Open Doors, zapraszamy Cię, abyś stał się częścią zespołu. Ale zanim zaczniesz działać, prosimy rozpocznij od modlitwy!

Miej wpływ

Celem naszej pracy jest wzmocnienie, pocieszenie i zachęta prześladowanych chrześcijan. Pragniemy, aby mieli odwagę do ewangelizowania tych, którzy jeszcze nie nawrócili się do Chrystusa. Dlatego tak ważne jest wzmocnienie prześladowanych chrześcijan w środowisku, które jest wrogie chrześcijaństwu.

Dąż do doskonałości

Jakość naszej pracy ma dla nas ogromne znaczenie. Ofiarujemy Chrystusowi to, co jest najlepsze i czynimy to z miłością i odpowiedzialnością. Nasza praca ma charakter międzynarodowy, jest pełna wyzwań! Będąc w tym miejscu otrzymasz szczególny wgląd w Kościół Chrystusa na całym świecie. Pracując, będziesz częścią zespołu nieustannie wielbiącego Boga.

Doświadczaj jedności

Naszą codzienność w pracy cechuje wzajemny szacunek. Pracownicy pochodzą z różnych środowisk i należą do różnych kościołów chrześcijańskich. Dzięki swojej kreatywności i doświadczeniu pragniemy nieść pomoc prześladowanym chrześcijanom. Pracujemy razem, tworząc zespół nie przypisany do żadnego wyznania.

Wzrastaj w zaufaniu

Duchowa wspólnota jest czymś wyjątkowym. Każdego dnia powierzamy nasze zajęcia Panu Bogu. Razem Go czcimy naszymi modlitwami prosząc Boga za nasze siostry i braci na całym świecie. W tej sposób pragniemy pracować przed Panem Bogiem bo wiemy, że będąc wspieranymi mącą Jego Ducha Świętego jesteśmy w stanie zrobić więcej niż pracując z samym siebie.

 

O pracy Open Doors

Według Światowego Indeksu Prześladowań 2020 ponad 260 milionów chrześcijan cierpi z powodu prześladowań. Open Doors jest między denominacyjną chrześcijańska organizacją wspierających prześladowanych chrześcijan od ponad 60 lat w około 60 krajach na całym świecie. W krajach cieszących się wolnością religijną, każdego roku publikujemy Światowy Indeks Prześladowań – ranking krajów, w których chrześcijanie są najbardziej prześladowani.  Bardzo ważnym celem naszej służby jest pomoc zorientowana na zaspokojenie konkretnych potrzeb uciśnionych chrześcijan i wspólnot. Dlatego współpracujemy ściśle z lokalnymi koordynatorami, lokalnymi Kościołami i organizacjami. W ten sposób dowiadujemy się najlepiej, jaka pomoc jest najbardziej potrzebna. Wzmacniamy chrześcijan zaspokajając ich potrzeby niezbędne do przetrwania, dostarczając pomoc humanitarną, literaturę chrześcijańską, pracując z osobami w traumie oraz prowadzimy projekty samopomocowe. W krajach wolnych zachęcamy Kościół do modlitwy za prześladowanych chrześcijan, organizujemy spotkania dla kościołów oraz prowadzimy pracę informacyjną.