W służbie prześladowanym chrześcijanom

Bądź aktywny

Od dziesięcioleci misja Open Doors pozostaje niezmienna: "Służyć prześladowanym chrześcijanom na całym świecie". Chcemy również zainspirować Cię do wstawiania się za chrześcijanami, którzy są prześladowani z powodu swojej wiary w Jezusa - ponieważ jako części Jego ciała wszyscy jesteśmy jednością! Dlatego tutaj znajdziesz listę możliwości, jakie istnieją dla Ciebie, aby stać się aktywnym i jak możesz razem z innymi stanąć w obronie prześladowanych chrześcijan.

Oto jak możesz zaangażować się osobiście

Modlitwa o chrześcijanina

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie- możesz mieć w tym swój udział.

Akcje Pisania

Wystarczy kilka osobistych słów czy nawet kolorowy rysunek wykonany przez dzieci, by tchnąć nadzieją, dodać siły i pocieszyć naszych braci i siostry w wierze. Nasza solidarność z nimi pokazuje im, że nie są w tym cierpieniu osamotnieni! Ich los nie jest nam obojętny.

Prelegent na spotkaniu

Zaproś prelegenta

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat prześladowanych chrześcijan nie musisz dłużej szukać! Zaproś jednego z naszych prelegentów na spotkanie w swoim domu, szkole lub kościele. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje zaproszenie.

Bądź aktywny wspólnie z innymi

Załóż grupę modlitewną

Grupa modlitewna Open Doors to wspólnota osób, które modlą się za prześladowanych chrześcijan. Gorąco zachęcamy do zakładania takich grup, ponieważ modlitwa ma wielką MOC.

Kobieta trzymająca smartfona i szukająca wydarzenia Open Doors

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o prześladowanych chrześcijanach i usłyszeć niesamowite historie wiary z odległych krajów możesz znaleźć spotkanie w Twojej okolicy. Pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka spotkań.

1 Koryntian 15:58

Dlatego [...] bądźcie mocni i wytrwali, zawsze wzrastając w dziele Pańskim, wiedząc, że wasza praca nie jest daremna w Panu.

Magazyn Open Doors Polska
Twoje współczucie się liczy!

Bądź na bieżąco

Dzięki różnym materiałom Open Doors możesz pozostać w kontakcie z naszymi braćmi i siostrami - ponieważ utożsamienie się z tymi, którzy cierpią, jest podstawą owocnej modlitwy.