W służbie prześladowanym chrześcijanom

Bądź aktywny

Od dziesięcioleci misja Open Doors pozostaje niezmienna: "Służyć prześladowanym chrześcijanom na całym świecie". Chcemy również zainspirować Cię do wstawiania się za chrześcijanami, którzy są prześladowani z powodu swojej wiary w Jezusa - ponieważ jako części Jego ciała wszyscy jesteśmy jednością! Dlatego tutaj znajdziesz listę możliwości, jakie istnieją dla Ciebie, aby stać się aktywnym i jak możesz razem z innymi stanąć w obronie prześladowanych chrześcijan.

Oto jak możesz zaangażować się osobiście

Modlitwa o chrześcijanina

Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie- możesz mieć w tym swój udział.

Akcje Pisania

Wystarczy kilka osobistych słów czy nawet kolorowy rysunek wykonany przez dzieci, by tchnąć nadzieją, dodać siły i pocieszyć naszych braci i siostry w wierze. Nasza solidarność z nimi pokazuje im, że nie są w tym cierpieniu osamotnieni! Ich los nie jest nam obojętny.

Prelegent na spotkaniu

Zaproś prelegenta

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat prześladowanych chrześcijan nie musisz dłużej szukać! Zaproś jednego z naszych prelegentów na spotkanie w swoim domu, szkole lub kościele. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje zaproszenie.

Bądź aktywny wspólnie z innymi

Kobieta trzymająca smartfona i szukająca wydarzenia Open Doors

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o prześladowanych chrześcijanach i usłyszeć niesamowite historie wiary z odległych krajów możesz znaleźć spotkanie w Twojej okolicy. Pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka spotkań.

1 Koryntian 15:58

Dlatego [...] bądźcie mocni i wytrwali, zawsze wzrastając w dziele Pańskim, wiedząc, że wasza praca nie jest daremna w Panu.

Magazyn Open Doors Polska
Twoje współczucie się liczy!

Bądź na bieżąco

Dzięki różnym materiałom Open Doors możesz pozostać w kontakcie z naszymi braćmi i siostrami - ponieważ utożsamienie się z tymi, którzy cierpią, jest podstawą owocnej modlitwy.