W służbie prześladowanym chrześcijanom

Bądź aktywny

Od dziesięcioleci misja Open Doors pozostaje niezmienna: "Służyć prześladowanym chrześcijanom na całym świecie". Chcemy również zainspirować Cię do wstawiania się za chrześcijanami, którzy są prześladowani z powodu swojej wiary w Jezusa - ponieważ jako części Jego ciała wszyscy jesteśmy jednością! Dlatego tutaj znajdziesz listę możliwości, jakie istnieją dla Ciebie, aby stać się aktywnym i jak możesz razem z innymi stanąć w obronie prześladowanych chrześcijan.

Oto jak możesz zaangażować się osobiście

Modlitwa o chrześcijanina
Pierwszą rzeczą, o którą proszą nas prześladowani chrześcijanie, to modlitwa. Poprzez modlitwę, bardziej niż przez cokolwiek innego czują naszą miłość i wsparcie- możesz mieć w tym swój udział.
Wesprzyj
Poprzez twoje wsparcie finansowe Open Doors może świadczyć pomoy prześladowanym chrześcijanom na wiele różnych płaszczyznach. Tutaj znajdziesz informacje o sposobach wykorzystania funduszy.
Akcje Pisania
Wystarczy kilka osobistych słów czy nawet kolorowy rysunek wykonany przez dzieci, by tchnąć nadzieją, dodać siły i pocieszyć naszych braci i siostry w wierze. Nasza solidarność z nimi pokazuje im, że nie są w tym cierpieniu osamotnieni! Ich los nie jest nam obojętny.
Prelegent na spotkaniu

Zaproś prelegenta

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat prześladowanych chrześcijan nie musisz dłużej szukać! Zaproś jednego z naszych prelegentów na spotkanie w swoim domu, szkole lub kościele. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje zaproszenie.

Bądź aktywny wspólnie z innymi

mdm 2021
Weź udział wraz ze swoją wspólnotą w Międzynarodowym Dniu Modlitwy za Prześladowanych Chrześcijan 14 listopada 2021 r. Już teraz zamów materiały w przedsprzedaży.
Wyszukiwanie spotkań Open Doors
Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o prześladowanych chrześcijanach i usłyszeć niesamowite historie wiary z odległych krajów możesz znaleźć spotkanie w Twojej okolicy. Pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka spotkań.
1 Koryntian 15:58

Dlatego [...] bądźcie mocni i wytrwali, zawsze wzrastając w dziele Pańskim, wiedząc, że wasza praca nie jest daremna w Panu.

Magazyn Open Doors
Twoje współczucie się liczy!

Bądź na bieżąco

Dzięki różnym materiałom Open Doors możesz pozostać w kontakcie z naszymi braćmi i siostrami - ponieważ utożsamienie się z tymi, którzy cierpią, jest podstawą owocnej modlitwy.