Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół

MDM 2016

Dziękujemy, że się modliliście razem z nami!

12 listopada 2017 roku miliony chrześcijan różnych denominacji z całego świata jednoczą się w modlitwie i stają w obronie swoich prześladowanych braci i sióstr przed tronem Bożym. W zeszłym roku, tylko w Polsce, 300 społeczności uczestniczyło w tym dniu. Walcz o prześladowaną rodzinę stając w modlitwie.

Dzień Modlitwy 2017

Obecnie trawają prace przygotowawcze do Międzynarodowego Dnia Modlitwy za Prześladowany Kościół 2017. 12 listopada będziemy modlić się szczególnie za nasze prześladowane rodzeństwo w Erytrei i Jemenie. Możesz już teraz zamówić bezpłatne materiały, które będą pomocne w przeprowadzenia tego Dnia Modlitwy w Twojej społeczności podczas nabożeństwa lub zajęć dla dzieci.

Zachęcamy, abyś dołączył do modlitwy za prześladowanych chrześcijan. Zamów materiały i niech będzie to znak twojego uczestnictwa.

Kraje: Erytrea i Jemen

Chrześcijanie w Erytrei oraz Jemenie muszą zmagać się z ogromną presją. Te dwa kraje znajdują się w pierwszej dziesiątce Światowego Indeksu Prześladowań.  Zobacz przed jakimi wyzwaniami stoją.  Módl się za nich, aby Bóg ich wzmocnił, aby trwali niezachwianie pomimo prześladowań.

 

Materiały na Międzynarodowy Dzień Modlitwy 
Od 31.10 materiały są dostępne jedynie w wersji elektronicznej.  Link do ich pobrania wyświetli się po wypęłnieniu formularza. 
Z całego serca dziękujemy za udział w Międzynarodowym Dniu Modlitwy! 

Zamówienie bezpłatnych materiałów
Dzień Modlitwy 2017 (w przygotowaniu, wysyłka w październiku)
Dzień Modlitwy 2017 (w przygotowaniu, wysyłka w październiku)
Regularnie

Regularnie
Chciałbym regularnie otrzymywać materiały (nie wymagane dalsze zamówienia). Materiały są przygotowywane raz w roku i zostaną wysłane w październiku.

Można zamówić odpowiednią ilość aktualnych magazynów przydatnych do rozdania uczestnikom spotkania modlitewnego. Liczba:
Informacje osobiste
Społeczność
Prosimy o podanie adresu.
Dalsze informacje
Dowiedziałeś się poprzez: *
Dowiedziałeś się poprzez:*
Tak, zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Pola oznaczone gwiazdką* obowiązkowe.

Wszystkie pola są wymagane. E-mail będzie wysyłany za pośrednictwem programu pocztowego.