"Dziękuję za Twoje modlitwy! Będziemy modlić się także za was!”.

DZIECI Z KOLUMBII DZIĘKUJĄ

Listy nadziei - to listy, które wysyłają wierzący w Jezusa siostry i bracia, biorący udział w naszych akcjach zachęty. Podczas podróży do Kolumbii część naszego międzynarodowego zespołu mogła doświadczyć, że listy zachęty, jakie otrzymują dzieci i młodzież, spotykają się z ogromną wdzięcznością. Mieli oni okazję odwiedzić ośrodek dla uchodźców „El Hogar” i przekazać słowa zachęty.

Dzieci z Kolumbii czytają karty zachęty

List zachęty dotarł do serc dzieci w ośrodku dla uchodźców El Hogar

Ponieważ pożegnania były tak trudne, tym milej, że nasz zespół międzynarodowy nie musiał zostawiać dzieci z pustymi rękami. Mogli wręczyć dzieciom karty zachęty napisane przez chrześcijan z różnych zakątków świata. Dzieci były wyraźnie wzruszone, a niektóre miały nawet łzy radości w oczach, gdy uważnie czytały swoje karty i dzieliły się swoimi odczuciami. Miłość i bliskość wyczuwalna w kartach dała dzieciom do zrozumienia, że ​​chociaż są odseparowane od rodziny biologicznej, mają jeszcze większą rodzinę, która o nich myśli. Jedna z dziewcząt wzruszona faktem, że tak wielu ludzi modli się za nią i za jej przyjaciółki, powiedziała: „Chcę wam podziękować za wszystkie wasze modlitwy za mnie i za moich przyjaciół. To dla mnie zaszczyt wiedzieć, że jestem w waszych modlitwach”.

A Ty? Czy brałeś już udział w akcji pisania zachęty do dzieci z Kolumbii? Pocieszająca wiadomość zmienia życie naszego prześladowanego rodzeństwa. Wyślij też swoją wiadomość i stań w Bogu razem z prześladowanym Kościołem.

Niech Bóg Wam błogosławi za Wasze dobro!

Wesprzyj nasze działania

Zachęcamy również do wsparcia naszych działań, abyśmy mogli docierać do jak największej gupy chrześcijańskich dzieci, które potrzebują naszego wsparcia.

 

Formularz darowizny

Tytuł wpłaty
Kwota
Imię
Nazwisko
Ulica i numer
Miejscowość
Kod
Email
Telefon

 

 

kanały

 

Wspieramy

BANK PKO BP

PRZELEWY KRAJOWE PL 62 1020 1169 0000 8502 0250 0544
PRZELEWY ZAGRANICZNE BIC/Swift: BPKOPLPW

Z DOPISKIEM: „Wsparcie Dzieci prześladowanego Kościoła“