Informacja na temat

PRZEKAZANYCH DAROWIZN

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Jako organizacja pożytku publicznego zarejestrowana w Niemczech dokładamy wszelkich starań, których celem jest wykazanie przejrzystości podejmowanych przez nas działań. W tym celu ponad 1,5 roku temu podjęliśmy decyzję dot. zmiany systemu m. in. księgowania darowizn przekazywanych na wsparcie prześladowanych chrześcijan.

Jesteś dla nas WAŻNY

  • Chcemy, abyś czuł, że jesteś dla nas ważny. Szanujemy i jesteśmy wdzięczni za Twoją hojność, dlatego pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby w ten sposób móc wyrazić nasz szacunek.
  • Dzięki subskrypcji naszych podziękowań będziesz miał pewność, że Twoja darowizna wpłynęła na nasze konto.
  • Subskrybując informacje o przekazywanych darowiznach pozwolisz nam zaoszczędzić w przyszłości środki, unikając wysyłki listów za pomocą poczty. Dzięki temu jeszcze więcej będziemy mogli przekazać prześladowanym siostrom i braciom w Chrystusie.

Chcemy abyś był na bieżąco

Nasze prace zostały ukończone, dzięki czemu mamy możliwość systemowego informowania naszych darczyńców o przekazywanych darowiznach.
Działając pragniemy kierować się przede wszystkim dbałością o prześladowane siostry i braci dążąc tym samym do minimalizacji kosztów. Jeśli chcesz w przyszłości otrzymywać potwierdzenia przekazania darowizn drogą internetową zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Po udzieleniu zgody na wykorzystanie adresu e-mail, wyślemy Ci informację potwierdzającą otrzymanie darowizny wraz z zaksięgowaną kwotą oraz wskazaniem.

Możesz zrezygnować w każdej chwili

Informujemy, że oświadczenie o wyrażeniu zgody można w każdej chwili odwołać, wysyłając wiadomość na adres info@opendoors.pl lub pocztą. Każda osoba ma prawo do uzyskania informacji o przechowywanych przez nas swoich danych osobowych. Dane umożliwiające wysyłkę są dla nas ważne, dlatego nie przekazujemy ich osobom trzecim i przechowujemy zgodnie z przepisami prawa.
Gorąco zachęcamy do wypełnienia formularza.