Brat Andrew

1928 – 2022

Brat Andrew

Twoje kondolencje

Brat Andrew poruszył wielu ludzi na całym świecie. Dzięki niemu prześladowani chrześcijanie otrzymali Słowo Boże i mogli pokładać nową nadzieję w Jezusie. Dla chrześcijan w krajach zachodnich był przykładem bezkompromisowej wiary i silnego zaufania w Bożą moc.

Chcielibyśmy usłyszeć Twoje osobiste doświadczenia z Bratem Andrew. W jaki sposób Jezus dotknął Twojego życia poprzez "Bożego przemytnika"? Jak go zapamiętasz? Napisz do nas swoją historię, słowa żałoby lub swoje przemyślenia na temat śmierci brata Andrew.

Twój post nie pojawi się na tej stronie od razu. Sprawdzamy wszystkie zgłoszenia, które otrzymujemy, zanim je opublikujemy.

Grzegorz Biegus
Nachricht: Wielki Człowiek o wielkiej odwadze i wielkim sercu dla prześladowanych Chrześcijan.
Jako Chrześcijanie powinniśmy brać przykład z Brata Andrew.
Szczególnie w tych trudnych czasach egoizmu i braku miłosierdzia.
Gdybyśmy posiadali choć cząstkę Jego odwagi i miłosierdzia ten świat wyglądałby o niebo lepiej.
Adam Giska Olsztyn
Nachricht: Książki Brata Andrew, które są historią Jego życia budują, zachęcają i są jak piąta Ewangelia o Jezusie Chrystusie!
Marek Dyba Bielsko-Biała
Nachricht: Niech pan Bóg przyjmie go do siebie.
Jest dla mnie wielką inspiracją.
Janusz Staszczak Koszalin
Nachricht:
"Brat Andrew, sługa Pana, ........, nasz brat w Chrystusie" - nie ma większego zaszczytu niż taka rola w życiu. Oby i o nas tak mówiono.
Niech żyje z Chrystusem.
Ewa Mroczkowska Lidzbark
Nachricht: Brat Andrew był dla mnie i moich bliskich ogromną zachętą do zaufania Bogu i służenia innym. To niezwykłe jaki wielki wpływ może mieć jeden człowiek, który jest bezgranicznie oddany Bogu. Brat Andrew stał się także inspiracją dla mojego Kościoła, który od kilku lat regularnie modli się i materialnie wspiera cierpiący Kościół. Dziękuję Bogu za Niego.
Graźyna Małz Warszawa
Nachricht: Dziekuje Bogu za tak wspanialego pełnego odwagi I poswiecenia miłośči brata zeby ratowac ludzkie dusze I tez Polakow.

Nech Bog blogoslawi rodzine kosciol pracownikow Open Doors

DZIEKUJEMY
Paulina Szot Jastrzębie-Zdrój
Nachricht: "Boży przemytnik" to pierwsza książka jaką przeczytałam po nawróceniu, zrobiła na mnie ogromne wrażenie i nadal lubię do niej czasem wrócić... Przepiękny obraz relacji człowieka (który bezgranicznie ufa) z Bogiem (który bezgranicznie kocha).
I dzięki tej relacji ta miłość się rozlewa...

Dziękuję Bogu za życie Brata Andrew, modlę się o pokój i ukojenie dla jego bliskich.

Bożena Dajlidzionek Kolonia Ldzań
Nachricht: Dziękuję Tobie, Panie, za życie naszego drogiego i wspaniałego Brata Andrew, za jego służbę i oddanie, za wierność powołaniu, które złożyłeś na jego życiu i wytrwanie z pasję do dnia powitania go w Twoim domu, Ojcze. Niech Duch Święty pociesza serca tych, którzy z bólem serca musieli się z nim rozstać.
Piotr Hałas Lublin
Nachricht: Podziwiam go za jego wielkie dzieło stworzenia wspaniałej organizacji Open Doors, niech spoczywa w Panu.
Wojtek Misztal Warszawa
Nachricht: niechaj mu Bóg świeci....

 

Powrót