Książki Brata Andrew

Boży Przemytnik

Boży PrzemytnikNazwali go "Bożym Przemytnikiem". Andrew wychował się w typowej holenderskiej rodzinie jako syn kowala. W młodości przeżył piekło wojny w holenderskich Indochinach. Po tych doświadczeniach nawrócił się i został powołany do głoszenia Ewangelii. Volkswagenem garbusem przyjechał do krajów będących za żelazną kurtyną. Oficjalnie nazywa się Anne van der Bijl. Stał się znany jako "brat Andrew". Założył organizację Open Doors, której działalność obejmuje Europę Wschodnią i Chiny.  Zadedykował swoje życie Bogu i ludziom, którym niósł Dobrą Nowinę. Książka jest dostępna również w Polsce pod tytułem „Boży Przemytnik”. Do chwili obecnej książka była wznawiana 16 razy, stała się prawdziwym bestsellerem wśród literatury chrześcijańskiej.

Do kupienia w Oficynie Wydawniczej Vocatio.

 

Chcę kupić

 

 

 

39 dniCo się dzieje, gdy ludzie lekceważą Słowo Boże? Konsekwencje mogą być katastrofalne. Bóg przyzywa Cię do siebie, tak samo jak wzywał Jonasza. Czy słyszymy Jego głos? Czy jesteśmy gotowi poddać się Jego woli? Nasze wybory mogą mieć wpływ na bieg wydarzeń w wymiarze globalnym. Dołącz do Brata Andrew i Ala Janssena w 39-dniowej wędrówce przez Księge Jonasza i przekonaj się, że oferowane tam radykalne rozwiązania mogą być odpowiedzią na problemy w dzisiejszym świecie.

 

Do kupienia w księgarni chrześcijańskiej Szaron.

 

Chcę kupić

 

 

Siły ŚwiatłościW samym środku nieustannych debat, protestów, zamieszek, samobójczych ataków i przerywanych negocjacji jeden człowiek dokonuje wielkich zmian. Niegdyś znany z przemycania Biblii za Żelazną Kurtynę, od trzydziestu lat Brat Andrew poświęca swój czas zupełnie nowej misji. Odwiedzając Liban, Izrael i Zachodni Brzeg Jordanu, dociera do przywódców lokalnych kościołów i zachęca ich, by nie uciekali przed falą przemocy, ale umacniali swoje wspólnoty, które staną się zalążkiem zmian. Jego misją jest zanieść światło nadziei braciom znajdującym się w samym centrum walk, w tym najbardziej niespokojnym regionie świata.

Do kupienia w Oficynie Wydawniczej Vocatio.

 

Chcę kupić

 

 

Przesladowani za wiarę

Wyobraź sobie świat, w którym z powodu wiary w Chrystusa zostaniesz napiętnowany, wyłączony ze społeczności, dyskryminowany w miejscu pracy. Świat, w którym nie będziesz w stanie zapewnić bezpieczeństwa swoim bliskim, w którym jednej nocy możesz stracić dorobek całego życia oraz ludzi, których kochasz.

To świat chrześcijan nawróconych z islamu.
Wybierz się z nami na Bliski Wschód i poznaj tych, którzy przeszli przez piekło tylko dlatego, że zaufali Chrystusowi.
 

Do kupienia w Oficynie Wydawniczej Vocatio..

 

Chcę kupić