Modlitewna podróż do prześladowanego Kościoła

Zabierzemy Wasze dzieci w wieku 6-12 lat w podróż po świecie modlitwy do Kościoła Prześladowanego!
Wasze dzieci mogą rozpocząć swoją modlitewną podróż dzięki dołączonym do materiałów filmom, które znajdziecie na tej stronie i na naszym kanale w serwisie YouTube.

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE TEGOROCZNY NAKŁAD PAKIETÓW SECRET KIDS
ZOSTAŁ WYCZERPANY.

Zachęcamy do pobierania bezpłatnych materiałów oraz udziału w przyszłorocznej kampanii
w ramach Międzynarodowego Dnia Modlitwy za prześladowany Kościół.

NASZA ŚWIATOWA TRASA MODLITEWNA

Miliony chrześcijan na całym świecie cierpią prześladowania, ponieważ wierzą w Jezusa Chrystusa. Wszyscy oni doświadczają odrzucenia, wrogości i gróźb. W wielu krajach nawet najmłodsi muszą tego doświadczać, jeśli oni lub ich rodzina wierzą w Jezusa Chrystusa. Postanowiliśmy wzmocnić prześladowanych chrześcijan - poprzez nasze modlitwy. 

Modlitwa dzieci zmienia świat na lepsze

W Secret Kids chcemy dać dzieciom wgląd w sytuację chrześcijan, którzy nie mogą swobodnie żyć i wyznawać swojej wiary. Chcemy pokazać dzieciom, że mogą mieć wpływ na sytuację prześladowanego kościoła, jeśli będą wspierać naszych prześladowanych braci i siostry poprzez modlitwę. Modlitwa dzieci ma wielką moc!

TAJNY PAKIET MATERIAŁÓW DLA DZIECI

Bezpłatny pakiet materiałów Secret Kids został stworzony po to, aby uzyskać najlepsze wrażenia z podróży do prześladowanego Kościoła. W środku znajdziesz wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje, aby lepiej zrozumieć problem prześladowań, a także jak może zacząć modlitewnie wspierać dzieci z prześladowanych krajów.

Nasz bezpłatny pakiet materiałów Secret Kids zawiera:

  • Magazyn dla dzieci
  • Paszport modlitewny z naklejkami
  • Mapa Światowego Indeksu Prześladowań dla dzieci, w tym naklejki

Każde opakowanie zawiera materiał dla jednego dziecka. Na przykład, jeśli masz troje dzieci, zamów trzy pakiety materiałów poniżej.

 

Secret Kids pakiety dla dzieci

 

Pakiet Materiałów Secret Kids

Uwaga: Jeden pakiet materiałów przeznaczony jest dla jednego dziecka.

Proszę o przesłanie pakietu materiałów Secret Kids 2023:

Informacje osobiste
Adres
Dalsze informacje
Dowiedziałeś się poprzez:

Pola oznaczone gwiazdką* obowiązkowe.

POBIERALNIA

W trakcie modlitewnej podróży dookoła świata ze swoimi dziećmi możesz również skorzystać z udostępnionych przez nas materiałów. Tutaj znajdziesz kolorowanki i grę do pobrania, a także rozwiązania zagadek z magazynu Secret Kids i udostępnionej gry. 

Jeśli chcesz odbyć podróż po prześladowanym Kościele z większą grupą dzieci, możesz wykorzystać stworzone do tego celu filmy animowane. Pozwoli to stworzyć własną narrację dla wybranych "etapów podróży".

 

Kolorowanki Gra Wyszukiwajka Magazyn - rozwiązania

Materiały Video