Modlitewna podróż do prześladowanego Kościoła

Zabierzemy Wasze dzieci w wieku 6-12 lat w podróż po świecie modlitwy do Kościoła Prześladowanego!
Wasze dzieci mogą rozpocząć swoją modlitewną podróż dzięki dołączonemu do materiałów filmowi, który znajdziecie na tej stronie i na YouTube.

Aby zapewnić idealne wrażenia z podróży, przygotowaliśmy dla Waszych dzieci BEZPŁATNY PAKIET MATERIAŁÓW Secret Kids, który będzie towarzyszył filmowi.

NASZA ŚWIATOWA TRASA MODLITEWNA

Wspólnie wyruszyliśmy odwiedzić dzieci w Afganistanie, Chinach, Kolumbii i Kamerunie. Wszyscy doświadczają odrzucenia, wrogości i zagrożenia. W wielu krajach nawet najmłodsi doświadczają prześladowań, gdy oni sami lub ich rodziny wierzą w Jezusa Chrystusa.

Modlitwa dzieci zmienia świat na lepsze

W Secret Kids chcemy dać Waszym dzieciom wgląd w sytuację chrześcijan, którzy nie mogą żyć i wyznawać swojej wiary swobodnie. Chcielibyśmy zachęcić dzieci, aby mogły wpływać na sytuację prześladowanego Kościoła, jeśli wspierają naszych prześladowanych braci i siostry poprzez modlitwę. Bo modlitwa dzieci zmienia świat na lepsze!

TAJNY PAKIET MATERIAŁÓW DLA DZIECI

Bezpłatny pakiet materiałów Secret Kids został stworzony po to, aby uzyskać najlepsze wrażenia z podróży do prześladowanego Kościoła. W środku znajdziesz wszystko, czego Twoje dziecko potrzebuje, aby lepiej zrozumieć problem prześladowań, a także jak może zacząć modlitewnie wspierać dzieci z prześladowanych krajów.

Nasz bezpłatny pakiet materiałów Secret Kids zawiera:

  • Magazyn dla dzieci
  • Paszport modlitewny z naklejkami
  • Mapa Światowego Indeksu Prześladowań dla dzieci, w tym naklejki

Każde opakowanie zawiera materiał dla jednego dziecka. Na przykład, jeśli masz troje dzieci, zamów trzy pakiety materiałów poniżej.

 

Secret Kids pakiety dla dzieci

 

Pakiet Materiałowy Secret Kids

Uwaga: Jeden pakiet materiałów przeznaczony jest dla jednego dziecka.

Proszę o przesłanie pakietu materiałów Secret Kids 2022:

Informacje osobiste
Adres
Dalsze informacje
Dowiedziałeś się poprzez:

Pola oznaczone gwiazdką* obowiązkowe.

POBIERALNIA

W trakcie modlitewnej podróży dookoła świata ze swoimi dziećmi możesz również skorzystać z udostępnionych przez nas materiałów. Tutaj znajdziesz kolorowanki i grę do pobrania, a także rozwiązania zagadek z magazynu Secret Kids i udostępnionej gry. 

Jeśli chcesz odbyć podróż po prześladowanym Kościele z większą grupą dzieci, możesz wykorzystać stworzone do tego celu filmy animowane. Pozwoli to stworzyć własną narrację dla wybranych "etapów podróży".

 

Kolorowanki Gra Wyszukiwajka Magazyn - rozwiązania

Materiały Video