Zachęta dla chrześcijan z Korei Północnej

Ta akcja pisania jest bardzo szczególna: skierowana jest bowiem do prześladowanych chrześcijan w Korei Północnej. Rzadko się zdarza taka okazja do bezpośredniego zachęcenia naszych braci i sióstr w odizolowanym kraju. Nasi partnerzy w Korei Południowej tworzą programy radiowe, które można odbierać w Korei Północnej. W przyszłości programy te powinny również obejmować przesłania zachęty ze strony chrześcijan z całego świata - Ty możesz być tego częścią!

 

Napisz krótkie, ale konkretne przesłanie po angielsku, aby zachęcić chrześcijan w Korei Północnej! Wiadomości są tłumaczone na język koreański w Korei Południowej, nagrywane przez północnokoreańskich chrześcijan, którzy uciekli z Korei Północnej i nadawane w programach radiowych w Korei Północnej.

Zdjęcie symboliczne z Korei Płn
Zdjęcie symboliczne z Korei Płn

Jak stworzyć taką wiadomość?

Módl się na początku, aby Bóg dał Ci dobre pomysły i właściwe słowa.
 
Jesteśmy rodziną – niech to będzie Twoja osobista wiadomość! Podaj swoje imię (tylko imię), wiek i kraj, z którego pochodzisz. Dodaj zdjęcie siebie lub grupy, z którą tworzysz tę wiadomość.
 
Ponieważ wiadomości będą nadawane w radiu, nie mogą być bardzo długie. Nie rozpisuj się, ale bądź precyzyjny. Napisz na przykład jak długo modlisz się za Koreę Północną, o co się modlisz lub zachęcaj ich, aby mocno stali w wierze w Jezusa.
 
Wyślij swoje przesłanie zachęty, korzystając z poniższego formularza. My przekażemy je chrześcijanom w Indiach.

Ważne informacje:

  • Nie należy podawać żadnych innych danych osobowych niż wymienione powyżej.
  • Nie należy wspominać o Open Doors; należy również upewnić się, że na zdjęciach/filmach nie ma odniesień do Open Doors.

Twoja zachęta

Twoja zachęta dla chrześcijan z Korei Północnej
Tak, zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności.

Pola oznaczone gwiazdką * obowiązkowe.