PROJEKT - MAJ 2024

PODZIEMNY KOŚCIÓŁ

Bóg działa pośród prześladowań. Buduje swoje Królestwo nawet w najbardziej niebezpiecznych regionach i krajach, które wydają się całkowicie zamknięte na Ewangelię. To właśnie tam, gdzie chrześcijanie są najsilniej prześladowani i mogą żyć swoją wiarą wyłącznie w ukryciu, potrzebują naszego największego wsparcia.

Projekt Maj 2024
Chrześcijanie z rdzennego plemienia w Kolumbii spotykają się w tajnym miejscu.

Wzmacnianie podziemnego Kościoła niesie ze sobą ogromne ryzyko dla osób, które angażują się w tę działalność. Wiele projektów pomocowych musi odbywać się w ścisłej tajemnicy, aby nie narażać na niebezpieczeństwo lokalnych chrześcijan i partnerów Open Doors. O niektórych projektach nigdy nie będziemy mogli wam opowiedzieć, o innych opowiadamy z dużym opóźnieniem. Brat Andrew, założyciel Open Doors, przywoził Biblie do krajów, w których były one zakazane, a także potajemnie spotykał się z byłymi muzułmanami. Także dzisiaj Open Doors realizuje projekty, o których nie może informować ze względów bezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają tę podziemną pomoc swoją modlitwą i finansami!

 

Twoja pomoc jest nieoceniona i za każdą formę wsparcia pragniemy Ci podziękować.
Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy:
»Projekt 05/2024 - Podziemny Kościół«

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany,
środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.

Spotkanie z prelegentem

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat prześladowanych chrześcijan nie musisz dłużej szukać! Zaproś jednego z naszych prelegentów na spotkanie w swoim domu, szkole lub kościele. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje zaproszenie.

Bezpłatne materiały

Bezpłatny, miesięczny magazyn zawierający poruszające świadectwa i aktualne informacje z prześladowanego Kościoła wraz z Kalendarzem Modlitw.

Wspólna modlitwa - aktywność

Co możesz zrobić, aby pomóc prześladowanym chrześcijanom? Jest wiele sposobów aby się zaangażować! Odwiedź stronę i dowiedz się więcej!