Dzień Open Doors 2020

9 Maja | Lotnicza 19 | Bielsko-Biała

Dzień Open Doors 2020
Niepokonani

Czy gdybyś miał coś, co uratowałoby komuś życie –


czy podzieliłbyś się tym?

Niepokonani
Czy miałbyś tyle odwagi, by podzielić się z kimś przesłaniem mogącym komuś uratować życie, gdy uczynienie tego zagrażałoby twojemu bezpieczeństwu i oznaczało prześladowanie, wykluczenie i ucisk? Wielu prześladowanych chrześcijan staje właśnie przed takim wyborem i często wybierają by nie wstydzić się Chrystusa. Nie chcą ukryć przed światem Tego, który umarł za świat na krzyżu. Spotkaj się z nimi w Dniu Open Doors. Stań w obronie prześladowanych chrześcijan i bądź dla nich zachętą!
Wejście bezpłatne.
Prześladowani chrześcijanie nie wstydzą się Chrystusa. Oni wiedzą, że On ratuje życie. Spotkaj się z nimi w Dniu Open Doors 9 maja 2020 r. w Bielsku-Białej. Uczymy się od siebie nawzajem. I zachęcamy siebie nawzajem.
Wejście bezpłatne.

Tak było w 2015r.

Minęło już pięć lat od pierwszego dnia Open Doors. To był niezwykły czas doświadczania jedności i wspólnoty.  W roku 2020 pragniemy dziękować Panu Bogu za minione lata i modlić się za siostry i braci, którzy tak bardzo cierpią z powodu swojej miłości do Pana Boga. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego niezwykłego wydarzenia.

Co możesz zrobić?

Módl się za to wydarzenie, aby Bóg strzegł mówców, organizatorów i aby dzięki temu spotkaniu uczestnicy zostali zachęceni do tego, aby nie wstydzić się Chrystusa.
 
Napisz kilka zachęcających zdań w mediach społecznościowych, aby inni mogli dowiedzieć się o Dniu Open Doors i móc uczestniczyć w nim poznając osobiście tych, którzy wiernie naśladują Chrystusa.
 
Zaproś swoich przyjaciół! Jesteśmy przekonani, że to będzie szczególny czas poznawania Pana Boga i wzrastania we wzajemnej miłości.
Po wydarzeniu podziel się swoimi refleksjami z nami. Chcemy się uczyć i wierzymy, że to czym się z nami podzielisz pomoże nam w tym!
 

Gdzie?

ul. Lotnicza 19, 43-300 Bielsko-Biała (Budynek Kościóła Filadelfia)?

mapa