Lew Pakistanu

Przyjachał do Europy by nawracać na islam

Lew Pakistanu

Przyjdź na jedno ze spotkań z byłym imamem

Haroon wychowywał się w radykalnej muzułmańskiej rodzinie w Pakistanie. Po latach nauki został imamem, któremu zlecono zadanie głoszenia islamu w Europie. Poprzez postawę miłości, akceptacji i przebaczenia zaczął kwestionował drogę zbawienia człowieka przedstawianą w Koranie. Przekonany o Bożej świętości i swojej grzeszności rozpoczął poszukiwania odpowiedzi na nurtujące go pytania.  Uwieńczeniem jego poszukiwań było nawrócenie się do Jezusa. 

Dzisiaj Haroon pracuje wśród migrantów i uchodźców muzułmańskich w Europie. Założył blisko trzydzieści społeczności chrześcijańskich składających się z osób nawróconych z islamu. Jego marzeniem jest, aby każdy człowiek mógł dowiedzieć się o przebaczeniu grzechów, jakie jest możliwe jedynie w Jezusie Chrystusie.

 

Haroon odwiedzi Polskę w terminie od 24.06 do 08.07. Spotkania z nim odbędą się w następujących miastach:

 

 

24.06

Koszalin

26.06

Pruszcz Gdański

27.06

Białystok

28.06

Mrągowo

29.06

Suwałki

30.06

Katowice

01.07

Wodzisław Śląski

01.07

Ustroń

02.07

TE Dzięgielów

03.07

Ustroń

04.07

TE Dzięgielów

04.07

Wisła Jawornik

05.07

Kraków

06.07

Oleśnica

08.07

Głogów

Uwaga

W celu zapewnienia bezpieczeństwa lokalnej  parafii, wszystkich zgromadzonych oraz gościa, reklama zaplanowanych spotkań została pozbawiona szczegółowych informacji o miejscu oraz czasie zaplanowanych wydarzeń w związku z wydaną na Haroona fatwą przez pakistańskiego mułłę oraz nieudaną podwójną próbą zamordowania go na terenie Pakistanu i  Europy.

W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt: dariuszp[a]opendoors.pl

Zobacz świadectwo Haroona!