Szkolenia biblijne dla chrześcijan z Azji Środkowej

Informacje o projekcie

W kilku krajach Azji Środkowej rządy dążą do zwiększenia kontroli nad społeczeństwem. Szczególnie dotknięci są konwertyci oraz chrześcijanie z wolnych kościołów. Niezarejestrowane kościoły są inwigilowane, przeszukiwane a pracownicy są aresztowani. Ciągły nadzór grozi sparaliżowaniem życia kościelnego. Chrześcijanie nawróceni z islamu są również konfrontowani z prześladowaniami ze strony rodziny oraz środowiska. Z Waszą pomocą, Open Doors może w Azji Środkowej prowadzić różne szkolenia biblijne, aby wzmocnić chrześcijan w środku tych wyzwań, tak aby mogli wytrzymać tę presję i nadal odważnie naśladować Jezusa.  

Silni w czasie burzy

W seminariach na temat przygotowania się do nadchodzących prześladowań i radzenia sobie z nimi, uczestnicy poruszają ten temat z biblijnej perspektywy i uczą się od braci w wierze, którzy już doświadczyli prześladowań. Prowadzenie intensywnych studiów biblijnych powinno pomóc chrześcijanom zakorzenić się w Słowie Bożym i wzrastać w ich osobistym życiu wiary. Ponadto istnieją kursy mające na celu wzmocnienie małżeństw i rodzin, które są szczególnie zagrożone w sytuacjach ucisku. Ogromnie dziękujemy za umożliwienie tej służby poprzez Wasze wsparcie finansowe!

Dzięki Twojemu wsparciu Kościół Pana Jezusa może wzrastać i nabierać nowych sił. Zachęcamy Cię do wsparcia tego projektu. Ogromnie dziękujemy!

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: „Projekt 11/2018“

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.

 

DZIĘKUJEMY ZA TWOJE WSPARCIE!