Projekt na czerwiec 2016

Nasza pomoc: Słowa życia w biedzie i ucisku

Monatsprojekt Juni 2016
Zdjęcie: Dzieci z Meksyku z nowo otrzymanymi Bibliami.

 

Od samego początku dostarczanie Biblii było istotą służby Open Doors. Ponad trzy miliony egzemplarzy Biblii, Biblii dla dzieci oraz Biblii do rozważań, materiałów szkoleniowych i innych książek chrześcijańskich, które w 2015 r. zostały rozdane prześladowanym wierzącym na całym świecie, wyraźnie pokazują nadal istniejące zapotrzebowanie. To właśnie w ucisku najbardziej ujawnia się fundamentalne znaczenie Bożego Słowa, potrzebne do duchowego przeżycia. W wielu krajach posiadanie Biblii jest nadzwyczaj niebez­pieczne, a druk czy ­dystrybucja chrześcijańskich tekstów często zabronione. Poprzez czytanie Bożego Słowa umacnia się wiara poszczególnych wierzących, a jednocześnie tworzy się jedność pomiędzy chrześcijanami różnych denominacji. Dlatego rozprowadzanie Biblii oraz literatury chrześcijańskiej przyczynia się do wzmocnienia całego Kościoła.

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy przyczyniają się do tego, że nasi bracia i siostry w prześladowaniu zaopatrywani są w żywe Słowo Boga.


Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłaty w tytule dopisać: "Projekt 06/16".

Jeśli projekt ten, zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.
 

Wesprzyj