Projekt na czerwiec 2017

Wkorzenieni w Boże Słowo- biblijne szkolenia na świecie

W wielu krajach tego świata chrześcijanie są permanentnie uciskani i zachęcani do porzucenia swojej wiary w Jezusa Chrystusa. Często brakuje biblijnego nauczania, które pomogłoby im wytrwać i zrozumieć obecną wrogość w świetle nauki Jezusa. Wielu chrześcijan jest także straumatyzowanych w wyniku bardzo trudnych przeżyć. Miejscowi pracownicy kościołów są również wyczerpani i zniechęceni w obliczu ogromu wyzwań. W celu wzmocnienia Kościoła Chrystusa Open Doors organizuje szkolenia biblijne na całym świecie, w których dzięki waszemu wsparciu tylko w ubiegłym roku wzięło udział ponad milion chrześcijan.
 

Bliblische Schulung
 

Do programu szkoleniowego należą przykładowo: seminaria dla pracowników i liderów kościołów; wprowadzenie do biblijnego stylu życia; kształcenie osób pomagającym poszkodowanym w traumie, a także kursy radzenia sobie z prześladowaniem. „Obserwujemy pozytywne zmiany w kościele” – opowiada chrześcijanin, który koordynował kursy biblijne w Afryce Północnej wspierane i organizowane przez Open Doors.

„Widzę, jak uczestnicy robią wyraźne postępy w życiu duchowym, zarówno w poznaniu Pisma, ich życiu modlitewnym oraz wzajemnej wspólnocie”.

Ogromnie dziękujemy za Waszą pomoc i nadal prosimy o wsparcie, aby również i w tym roku wielu prześladowanych chrześcijan mogło w ten sposób otrzymać pomoc!

 

Bardzo prosimy by przy dokonywaniu wpłaty w tytule dopisać: "Projekt 06/2017".

Jeśli projekt ten, zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

 

Wesprzyj