»NAKARMIĆ CHLEBEM ŻYCIA«

Słowo Boże jest nieocenione dla prześladowanych chrześcijan. Jest ono chlebem życia. Pozostawanie bez niego prowadzi do głodu, a w jego efekcie do śmierci. W krajach takich jak Korea Północna chrześcijanie ryzykują życiem, aby móc otrzymać Biblię lub przekazać ją innym braciom i siostrom. Brat Andrew, założyciel Open Doors, nazwał Biblię »księgą, za którą by umarł«. On i jego współpracownicy podjęli wielkie ryzyko, aby przemycać Biblie do krajów, w których ta księga była zabroniona.

Zdjęcie symboliczne
Zdjęcie symboliczne

To niewyobrażalne, że w XI wieku wielu chrześcijan nie ma własnej Biblii. W niektórych krajach jest ona księgą zakazaną. W innych regionach wielu chrześcijan nie stać na nią lub nie mają możliwości, aby móc zakupić Biblię lub inne książki o tematyce chrześcijańskiej. Dostarczanie Biblii oraz literatury chrześcijańskiej prześladowanym braciom i siostrom jest zatem nadal ważną częścią służby Open Doors. Kościoły i partnerzy lokalni pomagają w przekazywaniu owej literatury. W przeciwnym razie wielu potrzebujących Słowa Bożego nie miało by dostępu do „duchowego chleba”.

 

Ogromnie dziękujemy, że przyczyniacie się do pomocy naszym ciepiącym braciom i siostrom. Dzięki Wam mają dostęp do duchowego chleba, a Jezus powiedział, że „On jest chlebem życia“! Innymi słowy, dzięki Wam mają dostęp do Jezusa.


*Imię zmienione

 

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: »Projekt miesięczny 06/2019«

 

Bardzo dziękujemy za wspieranie naszych projektów dedykowanych kobietom z prześladowanego Kościoła!

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.