POMOC CHRZEŚCIJANOM W AFRYCE WSCH.

Projekt na listopad 2020 r.

Choć otaczają ich rajskie krajobrazy, życie chrześcijan na »Wybrzeżu Suahili«, w regionach nadmorskich i na wyspach Afryki Wschodniej od Kenii po Tanzanię i Mozambik , jest pełne trudu i smutku. Także w innych częściach Afryki Wschodniej osoby, które zaufały Jezusowi Chrystusowi poddawane są różnym formom prześladowań. Naszym pragnieniem jest wzmocnienie tamtejszego Kościoła, aby z odwagą mógł opowiadać innym mieszkańcom Afryki o miłości i dobroci

Projekt miesięczny 11.2020

Chrystusa. Aby było to możliwe, potrzebują sił do wybaczania, wzmocnienia w wierze, ale również przysłowiowego kawałka chleba, który pomoże im przetrwać. Wiemy, że życie w miejscu, które wielu uważa za raj, może być przysłowiowym piekłem. Dzięki Waszej pomocy, życie wielu osób może się zmienić. Open Doors pomaga Kościołowi w Afryce Wschodniej na różne sposoby. Organizujemy kursy dla nowonawróconych chrześcijan, projekty samopomocowe, przygotowujemy liderów do służby i pomagamy dorosłym i dzieciom uporać się z traumą. Nie byłoby to możliwe bez Waszych modlitw i darowizn.

 

Ogromnie dziękujemy za Waszą pomoc!

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: »Projekt miesięczny 11.2020«

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.