Projekt na luty 2017

Indie: Silni w czasie burzy

Od wielu lat Open Doors prowadzi seminaria w różnych miejscach świata, aby wzmocnić chrześcijan w sytuacjach prześladowania lub przygotować ich na nadchodzący ucisk. Podczas spotkań zatytułowanych "Silni w czasie burzy" chrześcijanie są umacniani w wierze i zachęcani do naśladowania Jezusa oraz bycia wiernym Jego Słowu.

Pastor Kapila, który brał udział w takim seminarium, opowiada: "Nic nie wpłynęło na mnie i nie poruszyło mnie bardziej niż seminarium 'Silni w czasie burzy'. Dla kogoś, kto jest naprawdę na krawędzi, kto naprawdę stracił nadzieję, 'Silni w czasie burzy' to zachęcenie, by powstać i iść dalej".

Monatsprojekt März 2017: Indien
Zdjęcie: Indyjscy chrześcijanie podczas seminarium "Silni w czasie burzy"

 

Abishek z Indii dodaje: "Nauczyłem się, jak być prawdziwym uczniem i pozostać wiernym Panu. Nigdy w moim życiu nie chodziłem do szkoły biblijnej, ale przez to seminarium nauczyłem się tak wiele". Prosimy, pomóżcie nam wzmacniać i odbudowywać Kościół Jezusa na całym świecie!

Ogromnie dziękujemy!

 

Bardzo prosimy by przy dokonywaniu wpłaty w tytule dopisać: "Projekt 02/17".

Jeśli projekt ten, zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

 

Wesprzyj