Projekt na luty 2021 

Odważnie przez burzę

Prześladowania nasilają się, a do nich dochodzą kolejne duże wyzwania, takie jak pandemia koronawirusa. Pośród tych trudności chcemy stanąć u boku naszych cierpiących sióstr i braci, pomóc im trzymać się wiary w Chrystusa, aby z odwagą mogli świadczyć o Nim, nawet w obliczu prześladowań. Ważną częścią tej pomocy są seminaria mające na celu wzmocnienie prześladowanego Kościoła. 

Seminarium »Silni w czasie burzy« w Bangladeszu
Seminarium »Silni w czasie burzy« w Bangladeszu

Dzięki każdej osobie modlącej się i wpierającej nasze działania finansowo prowadzenie tej pracy jest możliwe. »Silni w czasie burzy« to nazwa seminariów na temat postępowania wobec prześladowań, które Open Doors prowadzi w wielu krajach, aby utwierdzić chrześcijan w ich Chrystusowej tożsamości i przekazać im biblijne spojrzenie na prześladowania. Ponadto przekazywane są świadectwa, doświadczenia i spostrzeżenia chrześcijan, którzy już doznali prześladowań. Naomi* z Mjanmy, która uczestniczyła w takim seminarium ze swoim mężem Mojżeszem*, została przez nie wzmocniona w swojej wierze:

 

»Seminarium odnowiło mnie i dało mi siłę«.

 

Bardzo dziękujemy, że wspieracie naszą służbę zarówno modlitewnie jaki finansowo!

 

Bardzo prosimy, by przy dokonywaniu wpłat wybrać z listy: »Projekt miesięczny 02.2021«

 

Wesprzyj

 

Jeśli projekt ten zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przekierowane do wsparcia podobnego projektu.