Projekt na październik 2016

Położyć dobry fundament

Monatsprojekt Oktober 2016

 

Tam, gdzie chrześcijanie mogą zgromadzać się tylko w małych grupach i nie mają żadnej relacji z innymi wspólnotami, powstaje szczególnie duże zagrożenie, że wiara w Jezusa Chrystusa wymiesza się z błędnym nauczaniem. Partnerzy Open Doors w Pakistanie założyli więc tam szkołę biblijną, w której Bożego Słowa mogą uczyć się wszyscy wierzący, niezależnie od swojego pochodzenia.

Nasze wsparcie umożliwiło kształcenie liderów i pracowników wspólnot chrześcijańskich w kraju. W trakcie organizowanych seminariów otrzymują biblijnie ugruntowaną naukę oraz praktyczne lekcje, które przygotowują ich do służby. «Nauczyliśmy się jakie miejsce w życiu chrześcijan powinna właściwie zajmować Biblia. Jestem teraz wypełniony miłością do Pisma Świętego. Znajomość Bożego Słowa jest środkiem, które używa Duch Święty, aby oferować światu zbawienie przez Jezusa Chrystusa» – mówi jeden z uczestników. Ogromnie dziękujemy, że przyczyniacie się do umacniania wiary Kościoła w Pakistanie, dzięki czemu może on nadal wzrastać!

 

Bardzo prosimy by przy dokonywaniu wpłaty w tytule dopisać: "Pakistan 10/16".

Jeśli projekt ten, zostanie w pełni sfinansowany, środki przekazane przez Państwa zostaną przesłane do wsparcia podobnej akcji.

 

Wesprzyj